Milá redakce, chci vám poděkovat za výhru, která mě opravdu potěšila! Už jednou jsem u vás vyhrála kosmetický balíček, ale meteostanice Hyundai mi udělala velkou radost!

meteostanice Hyundai

Hned jsem si ji pomocí mého manžela pověsila u okna a senzory, co vypadají jako zelené vařečky, jsem umístila k mým oblíbeným hortenziím a na skalku. Posílám vám fotografie, ještě jednou moc děkuji!

Kateřina T.

Jakou meteostanici čtenářka Kateřina vyhrála?

meteostanice HyundaiKompletně vybavená meteostanice Hyundai WS 2061 se zahradnickou funkcí zobrazuje standardní meteo údaje jako je přesný čas, vnitřní i venkovní teplota či vlhkost vzduchu. Kromě toho však zobrazuje údaje až z pěti senzorů vlhkosti půdy, a tím Vám dovolí sledovat zálivku vašich květin (v balení dva senzory vlhkosti půdy). Senzor zobrazí i zvukově ohlásí, když je půda suchá a zajistí tak komfort Vašim květinám.

Meteostanice Hyundai WS 2061 GARDEN navíc zobrazuje i fáze Měsíce, což je pro zahradníky další důležitý parametr, zvláště při vysévání či přesazování květin.

Meteostanice Hyundai WS 2061 se zahradnickou funkcí je jednou z mnoha meteostanic, které značka Hyundai nabízí. Od barevných meteostanic, které jsou skvělé jako designové doplňky do barevně sladěných interiérů, přes klasické meteostanice v elegantním černo-stříbrném provedení až po speciální meteostanice, třeba s fotorámečkem, rádiem, větroměrem nebo s připojením na internet.

Meteostanice jsou ideální jako praktický doplněk interiéru nebo dárek skutečně pro každého. Kompletní přehled meteostanic Hyundai na www.hyundai-electronics.cz, v cenách od 499 Kč.

meteostanice Hyundai

Reklama