Fatální byl porod na milostné touhy čtenářky Karkullky123. Doznává se, že o sex ztratila zájem a když k němu dojde, není to nic příjemného. Více se dočtete v následující novince...

Porod a milostná touho. Jak to probíhalo u vás, milé čtenářky? Právě milování po porodu je tématem dnešního dne. Celé tři roky už na sex nemá chuť čtenářka Karkullka123...


Dobrý den,

při vyslovení slova milování mi po porodu běhá mráz po zádech, i teď, jak jsem si jen přečetla dnešní téma, ale nedalo mi to, a píšu.

Před těhotenstvím jsem se milovala ráda, hlavně v době, kdy jsme plánovali dítko. Těhotenství jsem měla ze začátku pohodové, ale později rizikové, takže mi byl zakázán pohlavní styk, což jsem přivítala s nadšením, jelikož, jakmile jsem otěhotněla, tak mě přešla chuť a to doslova. Těšila jsem se na miminko a tím i žila. Ptala jsem se lékaře, jestli jsou nějaké tlumící prostředky pro muže, ale nic mi neporadil. Partner byl celkem nervózní a já nakonec byla ráda, že jsem poslední dva měsíce strávila kvůli preeklampsii v nemocnici a tudíž milování bylo vyloučeno. Po porodu byl partner nedočkavý, tak asi nějaký 37 den došlo ke styku. Ale pro mě to vůbec nebyl zážitek, nesnesla jsem hlazení po prsou, asi kvůli kojení.

No a už je to tři roky a jsem ráda, když se milování můžu vyhnout. Partner sex celkem vyžaduje, tak se kolikrát pohádáme. Dlouho jsem dcerku kojila, to také prý snižuje sexuální aktivitu, ale už nekojím a lepší to není. Kolikrát si říkám, jestli to není partnerem, že s jiným by to třeba bylo lepší, ale nevěrná být nechci, tak to zkoušet nebudu. No, doufám, že se to někdy zlepší. U kamarádky je to zase naopak, u ní po porodu ztratil o sex manžel, je to až zvláštní, už dva roky spolu nic neměli a v těhotenství to bylo snad jen dvakrát. Kolikrát jí říkám, že jí až závidím.

Karkullka123

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 9. května 2011: Sex po porodu

Pište mi své zkušenosti s milováním po porodu, milé čtenářky...

  • Bylo to fajn, nebo něco selhalo?
  • Dodržela jste šestinedělí?
  • Změnily se vám milostné touhy?
  • Ještě miminko nemáte, ale tohle téma řešíte?

Nestyďte se a podělte se o své zkušenosti s ostatními čtenářkami našeho magazínu. Poraďte, pomozte, diskutujte. Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže) nejpozději v pondělí 9. května 2011 ve 14.30 hodin. Pokud chcete mít šanci na uveřejnění příspěvku a získání krásného dárku, nezapomeňte uvést do předmětu mailu heslo: SEX PO PORODU. Váš příspěvek ať je také dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. A ten slíbený dárek? Na jednu z vás čeká intimní pěna GYNTIMA fytofontana a dvě knížky z nakladatelství GRADA: Peni s Vagina.

darek