Další skvělý příspěvek na dnešní téma nám poslala čtenářka s nickem JJDDina. My jí děkujeme a vás se ptáme. Co myslíte, může se někdy do hněda opálit „ředitelka vápenky“?

Říkali mi „ředitelka vápenky“ Jako mlaďounká holčina jsem chodila s holkama na plavečák, kde jsme trávily hodně moc času. Líbil se nám totiž zdejší plavčík a jeho kamarád. Zádrhel byl v tom, že byli starší než my a dělali si z nás legraci.

Jedna holčina se moc dobře opalovala a po dovolené u moře byla krásně opálená. Ta byla černoch. Druhá kamarádka zase měla pokožku do žluta, měla zravotní problémy, tak té přiřadili přezdívku číńan a mě bohužel říkali ředitelka vápenky. Opravdu pořád bílá jak stěna vymalovaná primalexem Polar :)

Od té doby mě to štvalo a snažila jsem se co nejvíce opálit do hněda. Skončilo to tak, že jsem byla rudá jako rak.

Po několika letech jsem jela s manželem do Itálie a moc jsem si přála opálit se dohněda. No nenapadlo mě nic jiného, než koupit opalovací olej s faktorem 6. To bylo něco, spálené nohy, nárty, ramena, prostě jsme skučeli jako dvě malé děti, když jim odepřete čokoládu.

Od té doby používáme opalovací krémy či oleje s vyšším faktorem, nechci už protrpět půl dovolené a poslouchat rejpání manžela, že mám koupit šestku, ať se hezky opálíme :) To poslouchám před každou dovolenkou....

Přeji hezký den, i když dnes se slunko schovává..

JJDDina

No jo, po bitvě každý generál. Mohl mít svůj vlastní rozum, ne?

Máte také trable s oplaováním, milé ženy-in? Jak se chráníte, abyste se nespálila? Už jste se poučila někdy v minulosti a dáváte si na slunce pozor? Nebo jste nepoučitelná a každé léto se alespoň jednou spálíte?

Patříte mezi ženy, které se slunci raději vyhýbají? Jaké k tomu máte důvody?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

 

Reklama