Oslava Nového roku se čtenářce Jitulence povedla jen napůl. Chyběl jí tam jeden človíček, na kterém jí hodně záleží. Který se dozvíte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Prožít oslavu Nového roku se svými nejbližšími, je jistě nejkrásnější. Čtenářce Jitulence se to podařilo jen napůl...


Milé ženy-in,

můj Nový rok, tedy 1. 1. 2011, byl předznamenán nadějí. Nadějí v to, že se jednomu chlapovi, na kterém mi setsakramentsky záleží, rozbřeskne v hlavě a přehodnotí svůj hodně zbrklý listopadový krok. No - spíš ústup bez boje. V listopadu mě totiž tento chlápek hodil přes palubu, jenže já se ne a ne utopit... A tak si v tom hezky plavu, občas si hezky loknu, a vlastně ani nevím, jestli by nebylo jednodušší to prostě vzdát. No - ono by to jednodušší určitě bylo, ale to já rozhodně nechci, jsem lvice a životní bojovnice!

A tak utrácím peníze za kartářky a věštkyně s kyvadlem, které mi dodávají naději i sílu. Bohužel vždy jen na chvíli. Ale i tak věřím, že se jejich předpovědi vyplní. Věřím, že síla myšlenek je mocnější, než si sami umíme představit. Možná se to všechno stalo proto, abych si sama uvědomila, jak moc mi vlastně na tom člověku záleží, a věřím, že i on si uvědomuje právě teď totéž.

Takže můj letošní Nový rok byl sice v kruhu blízkých a milých lidí z rodiny, ale ten nejmilejší človíček mi tam chyběl. Ale ještě jednou Vám tady napíšu to krásné datum Nového roku - 1. 1. 2011. Je to magicky silné datum - takže i jemu já věřím a těším se na lepší dny nastanuvšího roku.

Pokud jste čekaly, milé čtenářky, veselé příhody z natáčení, tak jsem Vás asi právě zklamala. Ale život je pro mne teď smutný, aby později mohl být veselejší!

Všem Vám přeji hodně lásky!
Jitulenka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nový rok!

Jak probíhal váš 1. leden 2011?

Co jste dělaly na Nový rok? Přihodily se vám nějaké zajímavé historky nejen 1. ledna, ale třeba během celých Vánoc či o Silvestru? Napište mi o tom k dnešnímu tématu! Pro jednu z vás přispěvatelek tu mám připravený krásný a velký dárek, který jsme si v redakci žertovně nazvali: „Do Nového roku s novým objemem!" Ano, tušíte správně, jde o vlasovou kosmetiku Schwarzkopf 2x PUSH-UP EFFECT. Pokud chcete tento dárek získat, nechť je váš příspěvek k tématu dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce. Zasílejte ho na adresu níže...

sch

Reklama