I když to tak na první pohled a zkušenost nevypadá, tatínek čtenářky Jitky a její manžel vykazují jednu úžasnou společnou vlastnost, jen s jinými projevy. Jakou? To si přečtěte ve čtenářčině příspěvku...

Člověk je limitován svými vlastnostmi a svými schopnostmi. Stejně jako lidé, kteří jsou schopní uběhnout stovku za devět minut, mohou být zcela odlišní psychicky a pro to jeden vyhraje světový pohár a druhý bude navždy běhat přebor, tak lidé se stejnou vlastností mohou vykazovat jiné dovednosti. Právě na to poukazuje čtenářka Jitka ve svém příspěvku...

Tatínek versus Richard

Je zajímavé, že zrovna předevčírem jsem se nad podobností mého muže a táty sama zamýšlela a dnes je to téma na ženě-in - asi přenos myšlenek opravdu funguje.

Na začátku našeho vztahu, by mě vůbec nenapadlo Ríšu s tátou porovnávat - on byl přeci můj Pan dokonalý, a ten nemá sobě rovno. Jak ale šel čas, občas jsem si trošku povzdechla, že není Ríša tomu mému tatíkovi trošku víc podobný. Táta je totiž nesmírně manuálně zručný - doma vždy všechno opravil - od mixéru, přes pračku až po elekritcké rozvody, takže jsme u nás doma opraváře prakticky nepotkali. A já to brala jako samozřejmost: chlap = všechno opraví.

Richard je ale v manuálních věcech úplně levý - jeho maximum je výměna žárovky, takže si na všechno ostatní volám opraváře, nebo tatínka.

Nedávno mi ale došlo, že jsem se strašně mýlila. Oni jsou Ti dva totiž úplně stejní, jen každý trošku jinak. Zatímco tatík je zdatný řemeslník, Richard mi zas pomáhá v domácnosti s úklidem i vařením. Zkrátka každý oddaně pomáhá doma své ženě podle svých schopností a možností. Navíc jsou to oba dva úplně senzanční chlapi, kteří za nic na světě nedají na svou rodinu dopustit, a to je přeci to nejdůležitější!

Už se moc těším, až budeme mít svoje děti, protože budou mít s Richardem určitě stejně šťastné dětství, jaké bylo to moje.

Jitka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. 7. 2012: Je váš partner podobný vašemu otci?

Srovnejte v příspěvku k dnešnímu tématu svého otce a partnera. Zajímá mě, zda si vybíráte muže tak...

  • ... aby byl podobný vašemu otci,
  • ... aby se od vašeho otce co nejvíc lišil,
  • nebo do výběru vzor otce vědomě vůbec nezatahujete.

Své příspěvky mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže) nejpozději v pátek 13. 7. 2012 do 15.00 hodin. Jeden z příspěvků, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec a bude mít štěstí při losování, odměním (nebo lépe, jeho autorku odměním) sprchovým gelem AVON senses FOR MEN a balzámem po holení AVON PERFECT STRENGHT - taktéž FOR MEN. Dárkem můžete potěšit buď otce, nebo partnera.

A ještě upozorňuji, že nejde jen o vzhled chlapa, ale i o povahu.

avonavon

Reklama