S domácím kutilem žije čtenářka Jindriska8 a nemůže si to vynachválit. Muž vyrobí skoro všechno a co nevyrobí, to alespoň navrhne tak, aby jim to vyhovovalo...

Pojďte na malou exkurzi domácností čtenářky Jindrisky8, kterou sdílí se svým mužem-kutilem...


Krásný den všem,
mám šikovného manžela a žádná práce mu není cizí a když už není v jeho silách, aby to zrealizoval, tak to aspoň navrhne a necháme si to vyrobit.
Zrušili jsme v koupelně vanu a na stáří jsme si vybudovali sprchový zděný kout se sedátkem přímo ve sprše a dalším vedle sprchy. Sprchování je zdravé a vana nám vůbec nechybí.

jindriska

jindriska

Dále jsme budovali podkroví, kde bydlí dcera. Chtěli jsme, aby měla svůj vlastní vchod, aby jsme se navzájem nerušili, ale ze dvora bylo málo místa, tak manžel vymyslel točité schodiště a žádná návštěva, která jde k dceři nás neruší. Další schodiště máme i vnitřkem, ale jenom pro nás domácí.

jindriska

Na dvorku jsem používali k sezení klasiku, plastový kulatý stůl a židle, stolek nebyl stabilní a každou chvilku byla káva vylitá na stole. Manžel vyrobil ze starých prken, co dům dá, celou lavici se stolem a výhoda je, že k sobě máme všechny blízko. Je o mnoho větší, než ty, co prodávají. Měl to vyrobený za týden a skoro zadarmo.

jindriska

Vloni jsme si přes net objednali stříkací pistoli za 1300,- a on s tím nastříkal sám celý dům a i barvy si míchal sám, taky nás to vyšlo na pár korun. Každý nám předpovídal, že to ta pistolka nemůže vydržet a překvapila nás.

jindriska

jindriska

Ještě jedna malá vychytávka, ta je ze soboty, když dávali hokej, je to trochu komické. Na dvorku máme přes den sluníčko, tak si manžel sedl před televizi a vzal si deštník, aby viděl na obrazovku. Vyfotila jsem ho tajně, jinak by se na mě zlobil.

jindriska

Přeji pěkný pondělní den,
Jindriska8

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 21. května 2012: Domácí vychytávky

Jenga

  • Máte doma nějakou vychytávku? Vyfoťte ji, popište její funkci či účel a pošlete mi obrázek i s vysvětlením do redakce!

Své příspěvky zasílejte nejpozději do 21.5.2012, 15.00 hodin na e-mailovou adresu níže. Pevně věřím, že budou pro ostatní čtenářky inspirativní. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem - hrou Jenga od firmy Albi - která se hodí nejen ku hraní, ale může posloužit i jako vychytaný klínek či podložka.

A pokud doma žádnou vychytávku nemáte, můžete poslat vychytávku, kterou jste viděla (a vyfotila) v domácnost někoho jiného.

Reklama