Poslední čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Ivetinkav. Svěřuje se v něm se situací, která jí malinko zkalila jinak dobré přátelství...

Téma dne, o terém jsme se dnes celý den bavily, milé čtenářky, znělo: Partnerovi kamarádi a komplikované vztahy s nimi. Poslední příspěvek zaslala čtenářka Ivetinkav...

V 16.00 se těšte na novinku, ve které se dozvíte, která z přispěvatelek dnes obdrží dárek.


Pěkný den, přeji všem,
my s manželem máme hodně společných kamarádů. Před tím než jsme se poznali, tak to byli jeho kamarádi a moji kamarádi, to je samozřejmé. Když jsme začali spolu chodit, tak jsme se začali všichni poznávat a seznamovat. Moji kamarádi jsou mladší a s těma spíše chodíme do hospůdky na pivo, nebo na čarodějnice, anebo na různé akce. A jeho kamarádi jsou už malinko starší a s těma jezdíme na víkendovky a na dovolené. Mám je všechny moc ráda a nedovedu si to bez nich představit. Zpestřují nám život. Je radost s nimi posedět a pokecat. Doufám, že to cítí i oni. Myslím si, že jsme super parta.

kamosi

Jediné co mi trošičku jeden vztah pokazilo, bylo to, že mi jeden jeho kámoš řekl, když byl opilý, že mě miluje. Jeho manželka je super baba, a hodně se mě to dotklo, hlavně kvůli ní, ale dělala jsem, že ho neslyším a přešla jsem to bez odpovědi. Doteď dělám jako by nic, nikomu jsem to ani neřekla, ale stejně to ve mně je. Dále jezdíme spolu na dovolené, já se teda jeho blízkosti vyhýbám. Nikomu jsem to neřekla a doufám, že to byl jen opilecký žvást a že to vyprchalo. Už je to teda pár let. Mějte se hezky a mějte hodně společných kamarádů - pak je život veselejší!

Ivetinkav

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. května 2011: Nerozumím jeho kamarádům!

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Přesně v 16.00 hodin se dozvíte, koho dnes odměním dárkem, totiž krásným balením čaje PICKWICK Kouzlo ovoce s velkým hrníčkem (viz obrázek níže).

pickwick

Reklama