Tak to tady dnes ještě nebylo. Půjčovalo se ladacos, ale že by někdo chtěl půjčit manžela? S humornou nadsázkou nám o tom napsala naše čtenářka s nickem Ivetinkav a my jí moc děkujeme

Pěkný slunný den,

Když jsem byla rozvedená a sama s dítětem, moc peněz jsem neměla. Ale i tak jsem vždy krásně vyšla a ještě mi něco malinko zbylo. Moje kámoška si pravidelně chodila ke konci měsíce půjčovat pětistovku.

Ale vždycky při výplatě vrátila. Nikdy jsem s vrácením neměla problém. Jediné, co my vadilo, že si za půjčené peníze nekoupí jídlo, ale jde na diskotéku a tam všechny známé zve na paňáky a pak je zas bez peněz a nemá na jídlo. Ona není zlá, ale je dobrohloupá. Všechny peníze, co má, tak většinou rozdá.

Ach jo... Teď musím říct, že už delší dobu si nepůjčila. Kamarádky jsme stále. Já osobně jsem si od nikoho nic nepůjčila. Teda jen když jsem byla ještě v pubertě tak jsme si z holkami půjčovaly šaty do tanečních.

V dnešní době jsem vdaná. A máme s druhým manželem krásného klučinu. Tak kámošky se mě ptají, jestli bych jim na chvíli nepůjčila toho svýho, že ten jejich dělá jen holky. Už mám plno objednávek :-) Ale já ho nepůjčuji. Nenenenene.  

Ahoj ivetinkav

A co na ty „objednávky“ říká manžel? Ten se musí pěkně dmout pýchou.

Reklama