Děkujeme za další příspěvek a fotografie na dnešní téma, které nám poslala čtenářka s nickem Ivetinkav

Pěkný den, když jsem byla malá, tak jsem většinou měla dlouhé vlasy, o které se pečlivě starala moje mamka. Byla to její pýcha. Ale svým způsobem jsem chtěla krátký, nebo nějaký jiný střih. Jak to většinou bývá. Tak jsem jednou vzala nůžky a začala jsem ofinou. Když to mamka zjistila, jejda to byl křik a pláč.

A když jsem byla větší, tak jsem hodně experimentovala.  Měla jsem trvalou, měla jsem mikádo, měla jsem vlasy červené, namodralé, blonďaté, hnědé i černé. Dlouhé až po zadek, a byla jsem i na ježka. Prostě opravdu snad skoro všechno. Nakonec jsem zůstala u blonďatých a dlouhých. Zatím.....?

Posílám moje fotky a fotky mé mamky, která měla taky hodně barev a účesů. A poslední fotka je moje a dcery, která má zatím krásné dlouhé vlasy.

účesy

účesy

účesy

Že by to pokračovalo.......?. ivetinkav

Zkrátka, co se v mládí naučíš...

A co vy, milé ženy-in? Přispějete také k dnešnímu tématu? Jaké jste nosily účesy v dětství? vzpomínáte na některý s láskou, nebo spíš se slzami v očích? Ostříhala jste se také někdy sama? Kdo to nesl z rodiny nejhůře? Jaký účes máte teď? A jak stříháte své děti?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Dnešní soutěž: Co to byl drmlík?

 

Reklama