hlavně z kruhu rodinného. Ale to není zdaleka vše, čím si zdobí stěny a co má ráda. Poslala nám fotografie svých oblíbených obrázků a předmětů, takže se můžete podívat.

Já mám zdi krásně barevně vymalované a zdobím si zdi fotkama mé rodiny. Na většině fotografiíí je dcera.

Natálka

Natálka má v pokoji magnetickou nástěnku a dává si tam své nakreslené obrázky. V kuchyni mám pěknou vyřezávanou poličku na kořenky a s háčky na hrníčky.

polička

Nad touto poličkou je miniaturní plastická kuchyňka se starou váhou pánvičkami a copem z cibule. Je to krásná dekorace a navíc praktická. Při mateřské jsem vyšila obraz s květinovým zátiším. Původně měl být na chodbě.

obrázek

Ale zabavila mi ho Natálka a je u ní nad postelí. Má ho moc ráda.. Taky jsem si nechala vytisknout nástěnný kalendář s nejhezčíma fotkama malé a Tomíka. Byl to dárek pod stromek manželovi. Fotky jsou velikosti A4 a když nebude aktuální, tak je vystřihnu a zarámuji.

Krásný sluneční den přeje

Iva K.

Milá Ivo K. docela vám závidím, že máte tolik fotek alé Natálky. Já jsem skoro o všechny fotografie přišla o povodních

Připojíte se také k dnešnímu tématu, milé ženy-in?? Pochlubíte se, čím si zdobíte stěny svého bytu? Najde se u vás něco opravdu neobvyklého, co stojí za zveřejnění? Budeme moc rádi, když se s námi podělíte o maličký kousek svého soukromí

redakce@zena-in.cz

Reklama