Stručně, jasně, ale výstižně vyjádřila svůj názor k dnešnímu tématu čtenářka Iva. A rovnou dala i podnět k tématu dalšímu.

Já tanga sice nenosím a nosit nebudu (věk) ale jinak se mi líbí na těch mladých štíhlých děvách :-)
Pokud je nosí plnější dívky, závidím jim jejich sebevědomí.
Ale mám pro vás další téma: Chlapi a tanga... to je téma, já se musím vždy smát, i když v reálu jsem je snad na chlapech nezažila, ale na obrázcích - sebehezčí chlap a tanga - to fakt nemusím.
Mějte hezký pohodový den, Iva

__________

Milá Ivo, děkuji za příspěvek i za podnět k dalšímu tématu..., jen nevím, která z nás redaktorek by se odhodlala k tomu - jít tyto pány v tangách nafotit. :)

Také hezký pohodový den

Saša

 

Téma dne 19. května - tanga nebo nohavičky?

Už včerejší upoutávka na téma: Tanga nebo nohavičky, vyvolala rozporuplné reakce, jsem zvědavá, jestli budou pokračovat dál. Budeme si povídat o tom, o čem se mezi pány, ale i mezi námi, jen šušká.

K tématu dnešního vydání mě inspirovaly hned dva důvody.

Tak za prvé - jsem si „vylosovala“ STYL. Jaké zvolit téma, co už dlouho nebylo? Kalhoty nebo sukně? Černá nebo bílá? Krátká nebo dlouhá? Šátky nebo klobouky? Až mě to napadlo při věšení prádla mé dospělé dcery, tedy spíš u věšení „šňůrek ne šňůrky“... a nebo také, jak to pojmenovala naše módní guru Dana Svobodová: tri niti v riti. :)

A přišlo ono za druhé - jak jsou na tom ostatní ženy? Řeší ty samé problémy co já? Chce po nich partner aby nosily „tanga“, nosí je ony samy rády? A co v zimě? Myslím, že jde o téma hodně ženské a hodně diskutovatelné (a navíc je za dveřmi léto).

Tak pište, pište

Upřednostňujete tanga, nohavičky, případně chodíte v letních měsících naostro, a nebo máte „svoje vlastní specifické“ kalhotky?

Na vaše názory a příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší (v tomto případě určitě i nejvtipnější)) příspěvek odměníme litrovou aviváží Perwoll - White Magic - určenou právě na spodní prádlo)

perw

Reklama