Děkujeme za další přípsěvek na dnešní téma od čtenářky, která sice spolupracuje se kosmetickou firmou, ale líčí se jen výjimečně

Krásný den jako malovaný :-)  Milé čtenářky, líčím se jen v případě nutnosti. Pleť, občas trpící (snad posledními záchvěvy) akné, potřebuje občas korektor, bez něj se nějak neobejdu.

 Ovšem pro běžnou potřebu se mi stačí  denní krém, bez nějž se cítím nahá a z bytu vyjít nemohu a též vždy po ruce musím mít balzám na rty. Nemusím mít lesk, ty nemám ráda, nemusí to být rtěnka, obyčejný jelení lůj, či jiný zázrak na rty mám v každé kabelce i bundě.

 Když už mám náladu, nebo potřebu se líčit, použiji většinou šedé stíny a řasenku. Moc to nepřeháním, tuším, že si toho ještě v životě užiji dost a dost. Dnes to zkrášlování beru hopem. Make-up, pudr, rtěnky,stíny různých barev vlastním taky, ale ne často je použiji. Nevypadá to tak, ale maluji se ráda, ale nechce se mi většinou ztrácet čas. Možná mne to začne bavit více a ráno si budu muset přivstat, což se mi tááák nechce!

 Mám-li vzpomenout na začátky mého kreslení obličeje na xicht, pociťuji nutkání se smát! K tmavě hnědým očím jsem se líčila sytě modrými stíny, občas barva zasahovala až k obočí. Stejnou barvou jsem si nalakovala i nehty a jistě vypadala jako největší kočka :-)  Když se vidím na fotkách, bavím se mladickou nerozvážností. Malovátka jsem měla mamčiny staré, prošlé, smrdící voskovkami, ale byla jsem šťastná! A když jsem v devítce měl povoleno si nabarvit vlasy, to bylo teprve vzrůšo! Ale časopisy jako Bravo a spol. tehdy fandily barvám, toš kdo by nechtěl být IN?

  Nějaké slušné malování jsem začala používat někdy v 17 letech, kdy jsem začala spolupracovat s jednou kosmetickou firmou. Zde jsem se naučila, jak se líčit, dokoupila postupně vše k tomu potřebné a začala vypadat více k světu.

 Krásný den přeje ifulinkaa 

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Člověk by řekl, že toho víc využijete, když jste u „zdroje“

Jak se líčíte vy, milé ženy-in? Stačí vám tak málo jako ifulincee, nebo musíte "přitlačit"? Která kosmetická vychytávka vám nesmí chybět? Bez čeho se neobejdete? Líčíte si víc rty, nebo oči? Co byste nejraději zamaskovala? Svěřte se nám se vými kosmetickými fígly.

Pište na dnešní téma, které je věnováno dekorativní kosmetice

redakce@zena-in.cz

 

Reklama