Ifulinkaa se setrou

Velké ahoj celému osazenstvu Ž-in!

Celý život mi každý říká, jak jsem podobná mamince a já jim musím dát zapravdu. Když procházím alba fotek z dětství a dospívání, občas se musím podívat na popisku, jsem-li na obrázku já, či mamka. Obě jsme v tu dobu nosily delší vlasy, špinavoblond odstínu, obě máme tmavé, stejně tvarované oči... Nikdy jsem s podobou neměla potíže. Sestra si „vybrala" zase rysy do taťkovy rodiny, z níž mám já jen tvar nehtů (to mě těší!).

Jenže nějak nerozumím tomu, proč mi poslední dobou každá říká, že jsem podobná ségře, tomu nerozumím, podobu nevidím. Kdo z vás jo, napište mi to, díky!

Ifulinkaa

Poz. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Posílejte mi dnes příběhy a fotky o své příbuzenské podobnosti. Máte bratra, který vám z oka vypadl? Dědečka? Bojíte se, že jednou vaše děti budou po vašich rodičích? To všechno mě zajímá! Vaše strachy, radosti i humorné historky, ideálně doložené fotkou, anebo naopak vaše fotky a fotky vašich příbuzných doložené krátkým komentářem, čekám pod heslem „Pribuzenska podoba“ na e-mailu: redakce@zena-in.cz. Nejlepší příspěvek oceníme malým dárkem!


W) Naše grafička si hrála a tohle z toho vzniklo.

Reklama