O tom, kterak čtenářka Haaho dělala v pátek 13. řidičské zkoušky vypráví další čtenářský příspěvek. Téma dne je tentokrát právě dnešní datum...

Zděsila byste se hrůzou, kdybyste dostala opravný termín na řidičák v pátek 13.? Čtenářce Haaho se to stalo...


Tak nějak vzpomínám na jeden pátek, kdy bylo třináctého vesele! Když jsem si dělala řidičský průkaz, nebyl to pátek 13., byl to jiný den, ale dostala jsem test číslo 13! Bohužel nebyl pro mne šťastným!
Musela jsem na opravné zkoušky! Termín opravy se konal shodou náhod v pátek 13.
Nebylo nás tam zrovna málo, ale když mi dali nový test shodou náhod mi dali ten stejný jako minule. Test č.13. :/ Začala jsem se potit, rudnout, nevěděla jsem, jestli mám říct komisaři, že mám stejný test jak minule, ale neřekla jsem to! Opsala jsem správné odpovědi z toho minulého( byl to vlastně stejný formulář, jen byly odpovědi na zakroužkování pod tím původním). Když jsem test odevzdávala ruce se mi třásly, strachem! Ale řekla jsem si, že si měli všimnou oni, ne já!
Hodina, kterou testy opravovali byla pro mne nejdelší na světě! Vyhodí mne, nevyhodí - za podvod,který jsem nezpůsobila já?
Nadešla ta horká chvilka, když komisař řekl: „kde je ta slavná třináctka“ -krve by se ve mně nedořezalo-“vy jste měla teda štěstí“ -kámen ze srdce mi spadl! Dostala jsem ho! A od té doby jezdím a jezdím a nikdy na tento den nezapomenu. Teď se nad tím zasměju, ale tehdá jsem opravdu byla v rozpacích, jak to řešit.
No a tak pokaždé když je pátek 13. tak na tento den vzpomínám, jak jsem tam seděla s testem a hlavou plnou myšlenek, jak to řešit.
Myslím, že pátek 13. je docela pohodový den, žádné jiné vzpomínky nemám na tento den! Ale co se přihodí dnes? Kdo ví, snad nic špatného a všem přeji, aby dnešek prožili v pohodě. :)
Haaho

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. května 2011: Pátek 13.

Možnost zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončila. Okolo 16.00 hodiny se dozvíte, které čtenářky získaly některý z těchto dárků od Knižního klubu: Bíla magie, Magická hra čísel a hvězd a Poselství tarotu s balíčkem TAROTOVÝCH KARET!

tarotbilamagie

Reklama