Mají kočku, pejska, křečka, rybičky, zakrslého králíka, kanárka a suchozemskou želvu. A všechno to stačí obstarat, protože k péči o zvířata vede i své děti. Jejím mottem je: Kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi. Souhlasíte?

Přeji všem čtenářkám krásný a hlavně pohodový den:-)

Nás doma žije víc...kromě dětí a manžela:-)). Máme doma kočku, pejska, křečka, rybičky, zakrslého králíka, kanárka a suchozemskou želvu. Snažíme se vést děti k tomu, aby se dokázaly postarat o své zvířátko. I když musím stále připomínat, že musí dát zvířátkům najíst, nebo že já jim pak taky nic nedám, aby věděly, že i zvířátka mají hlad, když nic nedostanou:-)

.Zatím nám to funguje....děti ještě nebyly o hladu:-)). Fotku Vám posílám naší Áji.

ája

Nyní 8.4. oslaví své 7.narozeniny, a musím Vám říct, že je to paní Kočka. Ráno přijde domů, a pokud nechce, spí celý den na gauči. Pít chodí nejraději do koupelny do umyvadla:-). Pokud nedostane pár dní svou oblíbenou masovou kapsičku, (pokud nám doma dojdou) tak se začne motat kolem nohou, a za chvíli už máme jemný kousanec na noze.

Hold se dožaduje svého:-)) .Ale je to náš mazlík:-) .V noci spí většinou na půdě. Jinak není náročná...:-)) Má moc ráda granulky pro kočky, a taky když je nějaké syrové masíčko, šunka.

Občas jí vyčesáváme kožíšek, což moc ráda nemá, ale občas to chce, jelikož má huňatější srst, a za čas by se jí tvořily žmolíky.

A takhle bych mohla psát i o dalších „členech naší rodiny“.

Mějte se krásně a mějte rádi zvířátka, neb já tvrdím, že kdo nemá rád zvířata, ten nemá rád lidi:-)

Hezký den.

Gabi

Milá Gabi, ta kočka je nádherná. Připomíná mi mainskou mývalí kočku. Nemá s ní náhodou něco společného?

Kolik zvířat máte vy, milé ženy-in? Jak se o ně staráte? Jak se staráte o jejich srst, drápky, nebo zuby?Máte doma nějaké zvíře, které vyžaduje zvláštní péči, na kterou samy nestačíte? Máte psa, který je náročný na údržbu srsti? Máte kočku, která na sebe nenechá sáhnout kartáčem? Máte naopak mazla, který česání zbožňuje?

Napište nám, poělte se s námi o své zážitky s domácími mazlíčky. na vaše příspěvky se těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Reklama