Kdybyste před pár lety řekly, milé dámy, čtenářce Florencii, že bude nosit meruňkovou bundu, asi by se smála. Jenže sešel se rok s rokem, měsíc s měsícem a týden s týdnem - a čtenářka Florencie je pestrobarevná jako kanárek.

Přečtěte si tip čtenářky Florencie na obchůdek plný barev...


Ahoj všichni.

Kdbyby mi před pár lety někdo řekl, že se obléknu do jiných barev než jsou bílá a černá, nevěřila bych mu. Jsem skoro blondýna, jsem dost vyvinutá, takže tou černou jsem maskovala svoje přednosti. Protože opravdu není příjemné, když na vás kdejaký pobuda huláká sprosťárny.
Vlastně ani nevím, co se stalo a z jakého důvodu jsem si pořídila první vínovou mikinu. Na můj styl to byl úlet. Kolegyně i partnera to málem porazilo, když mě viděli :D
Pak to postupně pokračovalo meruňkovou bundou a pak jsem objevila obchod „Spojené barvy“ ;-) Kdo zná, ví, že tenhle obchůdek  je plný všech možných barev v x odstínech. Úplně jsem se do něj zamilovala a jednu dobu jsem nechodila nakupovat oblečení jinam. Mám z každé kolekce nový kousek v jiné barvě :-) Když teď otevřete moji skříň, uvidíte barvy od žluté přes oranžovou, meruňkovou, červenou, růžovou, fialovou až po jasně zelenou, khaki, pár hnědých kousků a na konec černá klasika. Bílá samozřejmě nesmí chybět, tu nejradši nosím v létě, když jsem opálená a kominuju ji s výrazně barevnými kousky oblečení. V létě ještě barevnost dolaďuji barevnými laky. Teď zrovna mám výraznou růžovou. Prý je to ohromně sexy říkal muž :-D

Všem kdo se bojí barev bych jenom chěla vzkázat - nebojte se. Barvy sluší každému, jen si musí najít tu svou :-)

Hezký barevný den.
Florencie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 7. 2012: Moje letní barva

  • Jakou barvu si v létě oblékáte nejraději a proč?

Napište mi svůj příběh minimálně v délce tohoto odstavce, ve kterém mi odpovíte na výše položenou otázku. Léto svádí k jasným barvám, ale třeba si právě vy oblékáte barvy tlumené. Zajímá mě zkrátka, v jakých barvách se v létě cítíte dobře, jako máte barvu třeba plavek, oblíbené letní halenky, sukně... A myslíte si, že barevností svého oblečení svému okolí o sobě něco prozrazujete? Vaše příspěvky očekávám v redakční e-mailové schránce (viz níže) nejpozději 10. 7. 2012 v 15.00 hodin. Pro jednu z přispěvatelek tu má připravený kosmetický balíček plný barev GABRIELLA SALVETE.

gs

Reklama