Její manžel má vlasy vlnité a syn je má po něm. Husté, vlnité, kvalitní. I on se svěřuje do její péče. Ale jinak nic nemá ani proti mužům, ke kterým byla (co se porostu na hlavě týká) příroda skoupá

Hezký účesový den! Nedá mi to a dnes napíšu něco málo k tématu.

Když jsem byla hodně mladá, moje sestra ze mě asi byla nešťastná, protože se mi líbili pánové s vlasy jako Petr Kolář, to bylo pro mě něco! Ovšem dlouhé vlasy musely být samozřejmě opečovávané, žádné mastné vlasy..

No nakonec to dopadlo jinak, vzala jsem si krátkovlasého muže a do jeho účesu zasahuji radikálně a to tak, že se s nůžkami svěřuje výhradně do mé péče. Mám ráda muže upravené, hezky střižené. Manžel má vlasy vlnité, syn je má po něm, husté, vlnité, kvalitní, co já bych za ně dala J.I jeho si stříhám sama.

Nezatracuji ale ani muže, kterým příroda bohatou kštici nenadělila, i oni, pokud mají správné charisma, mají něco do sebe.

Mám jednoho takového kolegu v práci, který je velmi charismatický a ze svého sporého porostu na hlavě si umí udělat i legraci. Vypráví, že nejvíce ho mohou kolegové-chlapi-“naštvat“, když se ho na služební cestě ptají, jestli jim půjčí hřeben.

S „přehazovačkou“ jsem dlouho nikoho neviděla, asi už opravdu není „in“.

Ferdulka

Milá Ferdulko, dávám vám zapravdu, že i muži s pleší dokážou být charismatičtí. Pokud tu pleš nemaskují, ale spíš přiznají

  • A co vy, milé ženy-in?
  • Jaký účes má váš partner?
  • Nechá si do něj od vás mluvit?
  • Nechá se od vás dokonce stříhat? Dělá to, aby ušetřil, nebo vám tak věří?
  • Chodí váš partner pravidelně ke kadeřníkovi? O takovém bych ráda věděla.

 

Napište mi na adresu: redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama