To nám to léto panečku utíká. Prázdniny jsou již dávno hezky zabydlené ve své druhé polovině a stejně tak se ke svému finále blíží i naše Velká letní soutěž anebo věrnost se vyplatí II.

 

Ale nebojte... ještě stále máte šanci vyhrát! A to dokonce i hlavní výhru! Ještě po celé dva týdny se můžete snažit nasbírat plný počet písmenek alespoň za jeden týden a tím si zajistit šanci na hlavní výhru, kterou je celých 20 000 Kč!

 

Ale to není jediná cena, kterou můžete ve Velké letní soutěži získat. Vy, které poctivě soutěžíte již od začátku července, víte, že každý týden vyhraje jedna z vás kosmetický balíček. Stačí, když splní limit 28 písmenek, a je automaticky zařazena do slosování.

 

A tak Vám dnes můžeme oznámit, že v týdenní soutěži nyní vyhrála čtenářka s nickem evelyn. Gratulujeme! A balíček s kosmetikou střelhbitě zasíláme! Milá evelyn, krásně si ten pocit vítězství užij!

 

A vy ostatní – nezoufejte, nepropadejte beznaději, nermuťte se. Ještě stále je připraveno dost cen, které mohou zakotvit právě u vás.

 

A jaké to jsou?

Ve hře jsou ještě dva kosmetické balíčky pro dvě zbývající týdenní soutěže, pak také poukázka v hodnotě 3 000 na luxusní spodní prádlo Triumph, digitální fotoaparát, který můžete získat za účast ve fotosoutěži, bašta od Puriny pro Vaše zvířecí miláčky v hodnotě 1 000 Kč – podmínkou získání je rovněž účast ve fotosoutěži… a pak dvě hlavní ceny: dovolená na Kanárských ostrovech od CK Canariatravel v hodnotě 30 000 Kč (v ceně není jídlo) a pak velmi příjemná finanční částka 20 000 Kč, kterou může získat každý, kdo splnil počet nasbíraných písmenek alespoň za jeden jediný týden. Zde je ovšem nutno podotknout, že čím více týdnů máte splněno, tím větší šanci máte na vylosování, a rovněž účast ve fotosoutěžích Vám může přinést kýžené bonusy a tím zvýšit možnost být vylosována.

 

Takže – pokud jste se celé léto někde dovolenkovala a nemáte v tuto chvíli splněný ani jeden týden a vaše soutěžní fotoalbum stále zeje prázdnotou, nemusíte věšet hlavu! Zapojte se do Velké letní soutěže teď hned a kdo ví? Třeba se štěstí usměje zrovna na Vás. Každé soutěžení je přece především o konečné náhodě.

 

Držíme vám všem palce a připomínáme, že tato soutěž skutečně nespočívá v nějakém zběsilém klikání! To Vám kýžené body nepřinese. K tomu, abyste se zařadila do závěrečného slosování, je potřeba splnit podtitul Velké letní soutěže, který zní – věrnost se vyplatí. Ano, je to tak. Vracejte se na náš magazín několikrát denně a po každé další hodině Vám naběhne nové písmenko. Denně jich tak můžete nasbírat až šest kousků.

Takže... do toho! :o)))

 

Velká letní soutěž

Pravidla velké letní soutěže

Seznam výher ve Velké letní soutěži

Kdo už vyhrál ve velké letní soutěži

Reklama