Krásný, za okny slunný, den!
Chtěla jsem se frajersky rozepsat jak se těším na jaro a sukně a šaty, ale dneska je tam taková kosa, že bych si kolem každý nohy omotala lední medvídě a na hlavu nasadila štěně huskyho.
Těžko se mi nyní odporšťuje od toho, že bych se měla rozepsat o něčem jiném než vaťáku vycpaným novinama a oteplovákama po sestrách, ale zapojím fantazii.
 

Miluju šaty!

Vážně takhle prostě se to dá říci. A nejlepší varianta jsou šaty pod které není třeba  nosit silonky. Ty kousavý mrchy nemusím. Řekli byste, že doma běhám v šatech jako americká hospodyňka z padesátých let, vymetám večírky v koktejlkách a na Sněžce mne potkáte v apartní skládané kombinaci s retro pohorkami na nohách.....a není to tak....celou zimu jsem vděčná za džíny a tlusté svetry, hřející kabáty přes zadek nebo pořádnou zimní bundu a v létě kraťasy s kapsami. Šaty mám pěkně uložené ve skříni, kde odpočívají v pokoji.

 
Letní sukně vytahuji jen na naše krátké dobrodružné dovolené. Jsou to sukně dlouhé –gypsy styl, dříve frčeli fáčové dneska jsou bavlněné. Jsou pohodlné vzdušné a v muslimských částech evropských měst mi zachránily krk...... Dají se skvěle využít  na koupačku, kdy se natáhnou přes prsa a přepásají v pase a jsou z nich i šaty....První takovou jsem si koupila v Londýně. Mám ji dosud – na památku.
 
A tím dneska končím a jdu pohledat ty dva urostlé lední medvědy....
 
Eliana
Pro inspiraci:

zdroj: sqiudoo

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

h

o


Eli, oba ty modely jsou nádherné!! To je přesně pro moje oči! Už aby bylo jaro a léto! Míša

  Cítíte se líp v kalhotách, nebo v sukních?

A proč?

Mám i otázku pro naši mužskou část čtenářstva:

Líbí se vám víc na ženě sukně, nebo kalhoty?

A proč?

A otázka od Uly: Co vy na skotský mužský zvyk?

Celý den si dnes budeme na na toto téma povídat. Své příspěvky pište, jak je zvykem na redakce@zena-in.cz.