První odvážnou čtenářkou, která mi dnes zaslala snímek své kabelky, je Eliana. Na první pohled je jasné, že Eliana má romantickou duši, co dalšího mi její kabelka prozradila...

Tentokrát vám věštím z kabelek, milé čtenářky, tu následující zaslala Eliana...


Dobrý kabelkovo-věštecký den,

vybrat jednu kabelku, tašku, psaníčko - je pro mne stejné jako přinést třísku z pralesa. Oblíbené mám kabelky jak staré, zdobené i hladké, barevné i temně černé, ani rudé se nebráním. Nicméně poslední dobou u mne frčí tašky látkové a barevné. Jsou pozitivně naladěné i ve špatném počasí a díky nim nosím i deštník, aby chuděry nepromokly nebo je v době lijáků měním za jejich elegantní kolegyně v koženkovém provedení... Inu, zde je favoritka...

eliana

eliana

Eliana

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Věštba...

Hloubám nad kabelkou a přemítám, nořím se do záhybů jsoucna a náhle je mi vše jasné. Eliano, vy jste duše romantická s velikou fantazií. Máte ráda překvapení, i když byste to na sebe nikdy neprozradila. Záleží vám na outfitu, hlavně na detailech, ale řešíte to jen u sebe, k partnerovi jste tolerantní. Jste sluníčkový člověk, který se rád směje. Máte ráda, když vám lidé věnují pozornost. Myslím, že jste i velice dobrá kuchařka. Nešvar? Jste trochu utrácivá, ale nemáte důvod řešit peníze, tak proč ne. Trefil jsem se?

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zašlete mi jednu fotku vaší kabelky s krátkým popisem, co konkrétně se vám na ní líbí a co v ní nikdy nesmí chybět. Já se pokusím nahlédnout do vaší duše a řeknu vám, jaké jste!

Své snímky s popisem zasílejte ne e-mailovou adresu redakce (viz níže) nejpozději do 15.00 hodin ve čtvrtek 18. 8. 2011.

Za svůj příspěvek můžete získat krásnou cenu, totiž stylovou kabelku do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm.

Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnoval internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy