Muži radši blondýnky, ale žení se s brunetkami, říká se. I ženy mnohdy nakonec zakotví s partnerem, který je opakem toho, co považují za svůj typ.

Čtenářka s nickem eli.emanuela je důkazem toho, že kouzlo osobnosti může občas zasklít všechna naše fyzická měřítka krásy...


Vždy se mi líbili mladíci "italského" typu - černé oči, černé vlnité vlasy až po ramena, do kterých je radost zanořit prsty a vískat se v nich, atletická, vysoká postava. Mezi mými kamarádkami jsem byla (co se vkusu týče) za exota. Ony totiž vzdychaly jen po modrookých blonďácích, a ti se mi příšerně nelíbili. Aspoň jsme si "nelezly do zelí". ;)

Když jsem se seznámila s mým budoucím mužem, vzhledově mě opravdu vůbec nezaujal. Žádné "vysoký do nebe", na hlavě minimum vlasů, a co víc - modrooký blonďák! Několik měsíců jsme se stýkali jen jako kamarádi, poznávali se blíž a zažili spolu spoustu legrace.

Až pak, najednou, přišla láska. Jednoho dne jsem si uvědomila, že jsem do něj zamilovaná, ačkoli vzhledově mě vůbec nepřitahoval. Zamilovala jsem se do něj pro to, jaký měl (a má) charakter. Ale i tak jsem zjistila, že je tu jedna "fyzická" věc, které nedokážu odolat - jeho úsměv a rozzářené oči. Umí se nádherně usmát, tak mile, tak láskyplně, a jeho oči při tom doslova září.

Léta plynou a na našich tělech to začíná být znát. Přesto se stále máme rádi. Myslím si, že je to i tím, že jsem se do něj nezamilovala kvůli vzhledu, ale kvůli povaze. A co je zajímavé - už dávno mě nepřitahují "italští" krasavci, ale ani modroocí blonďáci. Mým ideálem je můj manžel.

A když se občas usměje tím svým výjimečným úsměvem, já zase vidím toho zamilovaného mladého muže, co se mnou seděl v kavárně na prvním rande, a rozzáří mi to celý den. :)

eli.emanuela

Text neprošel redakční úpravou


A jak jste na tom vy, milé dámy? DNEŠNÍ TÉMA ZNÍ: Můj partner musí bezpodmínečně mít...

Co vás na mužích nejvíce přitahuje? Na co hledíte ze všeho nejdříve? A co vám naopak vadí a nedokázaly byste to u partnera přejít, nehledě na to, jak úžasný by jinak byl?

Neváhejte a pište, pro co máte u mužů slabost. Také mě bude zajímat, jestli jste nakonec zakotvily s partnerem, který váš požadavek/ky splňoval, nebo jste se zkrátka smířily s realitou.


Své příspěvky můžete už nyní posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz. Tentokrát budeme soutěžit o krásný balíček vlasové kosmetiky značky Schauma, který obsahuje šampon, kondicionér a vyživující balzám ve spreji.

 

schauma

Reklama