Čtenářka s nickem eli.emanuela tanga „zbožňuje“. Ale v uvozovkách. Na rozdíl od některých žen má totiž zdravý úsudek. Více se dozvíte v příspěvku.

Dobrý den,

posílám příspěvek k dnešnímu tématu.

„Zbožňuji“ tanga

Myslím si, že tanga náš svět hodně obohacují. A to bohužel nejen v dobrém. Ponechme stranou štíhlé ženy se svůdným zadečkem, které se v těchto ne-kalhotkách rozhodně mají čím chlubit. Na takovýchto ženách tanga vyniknou a troufám si tvrdit, že přitáhnou pohled nejednoho muže.

Ovšem tanga nenosí jen takovéto ženy. Stačí v létě zajít na koupaliště, případně během roku do fitness centra do dámských šaten, a člověk se nestačí divit. Jedno takové převlékání z paměti asi jen tak nevymažu. Seděla jsem na lavičce a natahovala si ponožky, když tu se ze sprch přivalila stokilová matrona, věkem blížící se k padesátce a na sobě jen spodní prádlo - podprsenku a, světe, div se, tanga! Skříňku měla hned vedle mé, kvůli něčemu se musela ohnout a její obrovský zadek zhyzděný nadváhou a celulitidou se mi ocitl „v celé své kráse“ na pár centimetrů od mého obličeje. Opravdu „krásné“ pokoukání.

Bohužel toto nebyl jediný strašlivý případ. Jako by to bylo nějaké pravidlo - čím starší, tlustší a ošklivější žena, čím horší celulitida, tím úspornější spodní prádlo.

Ono je v podstatě jedno, jaké spodní prádlo člověk nosí. Důležité je, aby se v tom cítil pohodlně. Ale na druhou stranu by troška soudnosti neškodila. Když už ji trápí celulitida, možná by bylo vhodné vzít si (alespoň do „veřejných prostor“) takové prádlo, které problém aspoň trošku zamaskuje. Nebo ne?

S přáním pěkného dne

eli.emanuela

___________

Milá eli.emanuelo, některým ženám by trocha soudnosti opravdu neuškodila. Díky za příspěvek.

Saša

Téma dne 19. května - tanga nebo nohavičky?

Už včerejší upoutávka na téma: Tanga nebo nohavičky, vyvolala rozporuplné reakce, jsem zvědavá, jestli budou pokračovat dál. Budeme si povídat o tom, o čem se mezi pány, ale i mezi námi, jen šušká.

K tématu dnešního vydání mě inspirovaly hned dva důvody.

Tak za prvé - jsem si „vylosovala“ STYL. Jaké zvolit téma, co už dlouho nebylo? Kalhoty nebo sukně? Černá nebo bílá? Krátká nebo dlouhá? Šátky nebo klobouky? Až mě to napadlo při věšení prádla mé dospělé dcery, tedy spíš u věšení „šňůrek ne šňůrky“... a nebo také, jak to pojmenovala naše módní guru Dana Svobodová: tri niti v riti. :)

A přišlo ono za druhé - jak jsou na tom ostatní ženy? Řeší ty samé problémy co já? Chce po nich partner aby nosily „tanga“, nosí je ony samy rády? A co v zimě? Myslím, že jde o téma hodně ženské a hodně diskutovatelné (a navíc je za dveřmi léto).

Tak pište, pište

Upřednostňujete tanga, nohavičky, případně chodíte v letních měsících naostro, a nebo máte „svoje vlastní specifické“ kalhotky?

Na vaše názory a příspěvky se těším na redakčním e-mailu: redakce@zena-in.cz

Ten nejlepší (v tomto případě určitě i nejvtipnější)) příspěvek odměníme litrovou aviváží Perwoll - White Magic - určenou právě na spodní prádlo)

perw

Reklama