Jak oslavila Silvestra čtenářka El Greco: S přítelem se rozhodli, uspořádat si druhé Vánoce... z jakého důvodu, jak to celé dopadlo, co vařila k večeři a jaké dostala dárečky, to se dozvíte v této novince.

První příspěvek dnes zaslala čtenářka El Greco. Téma zní: Nový rok! Jak bujará byla její oslava? Čtěte následující řádky...

Moje druhé Vánoce

Můj letošní (vlastně loňský) Silvestr byl úplně jiný, než všechny předchozí a musím říct, že také nejzdařilejší. Jelikož jsem oslavy nového roku nikdy moc neprožívala - většinou mi přišlo, že je lidi využívají jen jako záminku k alkoholovému deliriu - rozhodli jsme se tentokrát prožít na Silvestra druhé Vánoce. Na ty opravdové totiž oba - já i můj přítel - jezdíme domů ke svým rodinám a společně strávené Svátky nám dost chybí. Proto jsme se rozhodli udělat si ze Silvestra naše Vánoce. Koupila jsem malý cypřiš v květináči a ozdobila ho mašličkami, na večeři bylo ratatouille (protože mám jaterní dietu), velká mísa ovoce jako dezert (pro přítele, samozřejmě, tác s cukrovím), zpívali jsme koledy, rozdávali si dárky,... prostě pravá vánoční pohoda. O půlnoci jsme se pak dívali z okna na rozkvetlé ohňostroje a popřáli si, abychom i příští rok strávili tak krásné Vánoce, jaké byly ty současné.

A co jsem dostala? Tak to je mé malé tajemství... Ale musím říct, že to byl nejhezčí dárek, jaký si jen dokážete představit :-)

Všem čtenářkám i členům redakce přeji, aby se jim v novém roce dařilo a aby měli spousty důvodů k radosti a úsměvu na tváři.

Pour féliciter 2011,
El Greco

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nový rok!

Jak probíhal váš 1. leden 2011?

Co jste dělaly na Nový rok? Přihodily se vám nějaké zajímavé historky nejen 1. ledna, ale třeba během celých Vánoc či o Silvestru? Napište mi o tom k dnešnímu tématu! Pro jednu z vás přispěvatelek tu mám připravený krásný a velký dárek, který jsme si v redakci žertovně nazvali: „Do Nového roku s novým objemem!" Ano, tušíte správně, jde o vlasovou kosmetiku Schwarzkopf 2x PUSH-UP EFFECT. Pokud chcete tento dárek získat, nechť je váš příspěvek k tématu dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce. Zasílejte ho na adresu níže...

sch

Reklama