Příspěvek čtenářky Ekleinovky k dnešnímu tématu je možná trochu pobuřující, ale Ekleinovka to tak vidí. Hlasuje pro líbání kdykoli a kdekoli. V mládí byla v tomto ohledu velice divoká...

V dalším čtenářském příspěvku si můžete přečíst, jak se na líbání na veřejnosti dívá Ekleinovka. A víte co, prozradím vám to rovnou - maximálně ho podporuje! Ale její okolí pro to nemělo vždy pochopení.


Příjemnou středu spojenou s projevováním citů doma a klidně i na veřejnosti :))

Dobré téma. Pro zapřísáhlé moralistky bude můj článek provokující a možná i urážející jejich názory a zásady.
Ale jsme lidé různí a každému vyhovuje, co jeho jest.
Já se mezi moralisty nepočítám. Mé projevy jsou spontánní. Tudíž nával citů, který mne v danou chvíli popadne, se podobá erupcím právě probuzené sopky. V tu chvíli je mi jedno, zda zachovávám společenský bonton či nikoli. Je to moje přirozenost a nic bych z ní neměnila. To bych pak nebyla já, ale strojená loutka, hrající roli, která jí nesluší.
Klidně vletím mužovi do náruče, líbáme se lidi nelidi. Komu se to nelíbí, ať se taktně otočí. Nebo ať nás odsuzuje, pomlouvá. Jsem nad věcí. Škarohlídi se najdou všude. /Zřejmě své city neumí dát najevo v takové míře, jsou zapšklí a zamilovaní jim vadí/.
Za dob studií jsem byla ještě akčnější. Líbali jsme se kde se dalo... Ve škole na chodbě, na zastávce, v tramvaji, ve vlaku, na lavičce... Na cestě do školy, ze školy, objímali se. Prostě mladí, zamilovaní, blázniví... a nevýslovně šťastní. Kolikrát se našli donašeči a žalovali rodičům, že se veřejně líbám s klukem. Naštěstí táta byl tolerantní. Vždycky říkal, že jsem celá po něm. Mládí ať se vydovádí. Mně to zůstalo doteď.
Vždyť je to krásné, nechat svým emocím volný průběh. Nedusit je v sobě. Proto, když vidím mladé, zaláskované páry, přeju jim to. Zamilovanost jim nikdo nevezme.. Ať si svoji lásku užijí oba dva plnou parou.
Čas letí jako zběsilý a tyhle chvíle je třeba si vychutnat naplno. Život nám nabízí mnoho nádherných zážitků,tak se jich neodříkejme...

Ekleinovka

Pozn. red.: Text neprošel korekturou.

Téma dne 16. května 2012: Veřejné projevování citů

  • Jak moc projevujete svou náklonnost na veřejnosti?
  • Jaké párové chování vám na pohled vadí?

Své příspěvky k tomu to tématu zasílejte na naši redakční e-mailovou adresu (viz níže) nejpozději do 16. 5. 2012 a 15.00 hodin. Délka příspěvku nechť je rovna nebo delší tomuto odstavci textu. Vybrané příspěvky uveřejníme a jeden z uveřejněných odměníme krásným a hodnotným dárkem, který se k tomuto tématu vysloveně hodí: erotickou hrou Laškování, určenou pro dvojice a odvážné párty (vydalo Albi).

laškování

Reklama