úklid totiž vůbec nepatří mezi její oblíbené činnosti. Ale naštěstí má kolem sebe samé pracovité lidi, kteří jí ochotně pomáhají. Dceru, syna i manžela. No, to tedy koukám, jak je má pěkně vycvičené

Téma úklid, je pro mne jako stvořené. Jen toto slovo vyslovím, naskakuje mi husí kůže .

Je to pro mne noční můra, se kterou se peru neustále. Převálcuje mne. Takže seberu všechnu sílu k překonání tohoto nepřekonatelného odporu a začnu. Se zaťatými zuby.

Nepochopím, jak tahle práce může někoho bavit. Sice mám pak doma voňavo, čisto, příjemně, ale za jakou cenu?Záda bolí, sotva lezu a vyhledávám polohu ležmo. Musím ale pochválit muže, který se vším doma pomáhá. Když vidí můj zdrcený výraz v očích, dá se do díla. Raději budu vařit, péct a smažit pro celou rodinu a okolí, než smejčit po domě. Binec doma nikdy nemáme zas až takový, že bych se za něj musela stydět. Takže se nestydím a žezlo ráda předávám ostatním členům rodiny, kteří pomoc nabídnou a jsem jim za to nesmírně vděčná a oceňuji to s povděkem.

Takže díky, dcerko moje, synku, díky taťko, že jste takoví velcí pomocníci. Abyste si nemysleli, že jsem až takový nemakačenko, to ne. Když mne chytne chuť zvaná úklid, musím se do toho pustit okamžitě.

Zatnu zuby, překonám se a jdu na věc. Pak obdivuju sama sebe, jak jsem onen odpor přemohla. Většinou si hnu s plotýnkou, takže opět poloha ležmo. A tak to jde pořád dokola...

Brala bych robota, který by tyhle problémy vyřešil, nevíte někdo o nějakém? Když tak dejte vědět, děkuji...

Krásný den všem, kteří úklid milujou i těm, kteří sdílí můj názor...jestli se vůbec někdo takový najde

ekleinovka

Milá ekleinovko, to máte doma super zařízené, takže máte asi byt jako klícku nejen na jaře...

Jak je to u vás, milé ženy-in? Pomáhají vám členové rodiny dobrovolně, nebo je musíte spíš nutit?Uklízíte raději sama a jste ráda, že se vám nikdo neplete pod nohy?

Dokážete na jarním úklidu najít něco pozitivního kromě toho, že máte doma čisto?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama