Šaty, ve kterých jsem poslední dobou absolvovala snad všechny větší rodinné či podnikové oslavy. Je to asi hloupé, že je nosím tak dlouho, ale já se v nich fakt cítím úžasně. Kapánek mě zeštíhlují a taky trošku prodlužují,“ píše Dispečerka k dnešnímu tématu.

První odvážná čtenářka, které zaslala svůj posilovač sebevědomí do dnešního tématu, je Dispečerka. Jak se vám líbí její kouzelné šaty, milé čtenářky?

Kouzelné šaty

Dispečerka

Tak tohle je můj posilovač sebevědomí. Šaty, ve kterých jsem poslední dobou absolvovala snad všechny větší rodinné či podnikové oslavy. Je to asi hloupé, že je nosím tak dlouho, ale já se v nich fakt cítím úžasně. Kapánek mě zeštíhlují a taky trošku prodlužují. A to je přece skvělé! Mám už to v povaze, že když si něco oblíbím, tak už to nepustím. A takhle je to s i s těmi šaty. Přivezla mi je předloni kamarádka z Tunisu. Prý, když je viděla, hned si na mě vzpomněla a koupila mi je. Samozřejmě jsem jí je zaplatila (však mě taky stály docela majlant). Ale ten kup se vyplatil. Možná je tam koupila od nějakého kouzelníka či co, ale mě vždycky, když do nich vklouznu, tak nějak rozveselí, rozjasní, možná zkrášlí. Když se v nich na sebe podívám do zrcadla, nekriticky si řeknu ,,jo, holka, je to ještě dobrý, dost dobrý".

Zdraví,
Dispečerka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kousky, které mi zvedají náladu!

Máte v šatníku či ve šperkovnici nějaký kousek, který Vám zaručeně zvedne sebevědomí a náladu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, vyfoťte tento kousek a pošlete mi snímek na redakční e-mail! Připojte k němu krátký popis (dlouhý alespoň jako tento odstavec) s příhodou, při které vám daný kousek zvedl náladu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený malý dárek, totiž luxusní čaj „Africký podzim“ v plechové krabičce a k němu přidám hrníček seriálu Hledá se táta.

Reklama