a nejen že nám o něm napsala, ale poslala i jeho fotku. Tím nás vlastně pozvala k sobě na návštěvu. My jí děkujeme a vy se podívejte, co dalšího zdobí stěny jejího bytu. Vše se dozvíte v tomto příspěvku

Milá redakce, jsem na těchto stránkách již pěkně dlouho, ale nikdy jsem neměla odvahu napsat, vždy jen čtu článečky od děvčat a říkám si, že bych měla k tomu co napsat, ale neumím to. Patřím ke generaci, která se těžce učí s počítačem, ale trochu jsem se naučila.

Máme doma zařízeno ve starším stylu z dob 80, takže žádná moderna, ale mám čisto a pro mně krásně,i když pro mladé nevyhovující. Byt je hodně zaplněn, nerada se loučím s věcmi, které ještě slouží. Mám ráda obrazy, obrázky, fotky, které mám všude. Chci Vám poslat fotku našeho gobelínu, který je starý 33 let, zakoupený v Tuzexu v Žilině. Tehdy jsme ho museli mít a stál docela dost na tehdejší platy. Je stále zachovalý, tak visí v obýváku a krášlí náš byt.

gobelín

Mějte se krásně Vaše čtenářka denisa23

Milá deniso23, jsem ráda, že jste se konečně odhodlala napsat a dokonce poslat fotografii. Děkujeme a věříme, že první krok nebyl zdaleka poslední a budete nadále přispívat.

Co tomu říkáte, milé ženy-in? Čím si nejraději zdobíte stěny vy? Jsou to obrazy, plakáty, fotografie, nebo sběratelské předměty? Napište nám, nebo ještě lépe, pošlete s příspěvkem i fotografii, vašeho nejmilejšého obrázku. Nebo toho, co jste si pověsila na zeď a máte ráda.

redakce@zena-in.cz

Reklama