Krásně jste se mi dnes rozepsaly, milé čtenářky. Děláte mi velkou radost a věřím, že si s velkým zaujetím přečtete i následující příspěvek, který nám poslala čtenářka s přezdívkou DarkAngel.


Krásně jste se mi dnes rozepsaly k dnešnímu tématu NOVÝ ŽIVOT SE STARÝM PARTNEREM. Děláte mi velkou radost, milé čtenářky. Věřím, že si s velkým zaujetím přečtete i následující příspěvek.

Dvakrát do jedné postele...

Krásný mrazivý den všem! I já dnes přispívám svou troškou do mlýna. Mé bádání po princi na bílém koni utrpělo spoustu krvavých šrámů a modrých podlitin. Hledala jsem tam, hledala jsem tudle... Ten pravý se někde pořád schovával (v hospodách, v práci, na diskotékách, v kavárnách, na koncertech ani v divadlech nebyl - tam jsem už hledala!) - jednoho dne se však objevil - jako by ze země vyrostl.

Všechno bylo krásné - téměř tři roky. Výlety, oslavy, akce, rodinná pohoda a nakonec i společné bydlení. Všechny ženské mi ho záviděly. Až teda na jednu, která mě z něj zrazovala - prý mu lež kouká z očí. Ano moje nejlepší přítelkyně mě varovala a za zády se šibalsky usmívala. Netrvalo to dlouho a zjistila jsem, že spolu mají poměr. Na přítele jsem rázně uhodila a ten ze sebe vykoktal snad i to, co nechtěl. Šlo přeci jen o úlet, nic k ní necítí a mě má rád nejvíce (ta poslední zmínka mě docela rozesmála).

Samozřejmě, že jsem vztah ukončila. Ale tím nastalo pořádné peklo. Den ode dne se množství zmeškaných telefonátů zvětšovalo, nejmenovaný operátor musel být blahem bez sebe, když na mé číslo denně chodilo několik 100 - slovy STOVEK - smsek. Pochopitelně šlo o omluvy, výčitky, sliby atd...vždyť to znáte. Několikrát mě za dveřmi nebo v práci čekala kytice - od ctitele bohužel nebyla. Dárky jsem nepřijímala - a proč taky? Pravidlo: ,,Udělá to jednou, udělá to zas." se mi vštípilo pod kůži a já nehodlala riskovat další nevěry.

Byla jsem zdrcená - to je snad pochopitelné, ale ve skrytu duše jsem plánovala pomstu. To bylo to jediné, co mi dávalo chuť žít! S myšlenkou na pomstu jsem se zároveň probouzela a usínala. A splétala pomalu - jako pavouk - pavučinku lstí.

Jednoho dne jsem mu hovor přijala. Prosil, ať mu dám šanci vše alespoň vysvětlit a já souhlasila. Zašli jsme na kafe, tvářila jsem se jako že nic, vyslechla jsem si ubohou historku o tom, jak byl pod vlivem a že by to jinak nikdy neudělal. Poslouchala jsem se zaujetím a v duchu se viděla jako vítězka. Po kafi následovala lahev dobrého vínka a poté můj návrh, zda nechce navštívit naši opuštěnou ložnici... A nebyl by to chlap, kdyby nesouhlasil. Byl blahem bez sebe. Svou roli jsem sehrála dobře. Poté co usnul, jsem se pomalu vykradla z ložnice a na posteli nechala lísteček...

...DNEŠNÍ NOC PŘIPIŠ NA SEZNAM ÚLETŮ - BYLA JSEM POD VLIVEM, JINAK BYCH TO UŽ NIKDY NEUDĚLALA...

Neozval se...ani jsem na to vlastně nečekala. Ale věřte nebo ne, bylo mi lépe. Zvlášť poté, co jsem za měsíc zjistila, že je má nejlepší kamarádka těhotná - shodou okolností s mou bývalou láskou. A jak nakonec celý příběh dopadl? „Kamarádka" se musela vdát, a po roce společného žití se rozváděli. Dítě jí zůstalo na krku a on frnkul Bůh ví kam.

Krásný den přeje

DarkAngel

Text nebyl redakcí upraven

Pomsta je sladká, řekl si anděl s ďáblem v těle ;-)

Reklama