Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka s nickem Dante Alighieri a prozradí nám v něm, jak si užívá letního odhalování

Na letních dnech si užívám hlavně to, že můžu mít konečně nahé nohy. Navezu se do žabek nebo sandálků, nevylezu z nich celé léto a podnikám v nich úplně všechno včetně jízdy na kole a vylézání na vyhlídkovou věž.

sandály

Letos jsem si pořídila ještě dvoje sandály, z toho jedny zlaté (foto) a ty úplně miluju. I proto, že mi kvůli krátkým prstům na nohou skoro žádné žabky nebo žabkosandály nejsou a tyhle mi sedí dokonale. Bojuju s pocitem, že si musím koupit ještě jedny, protože mají asi 6 barev. Viďte, že si je mám koupit?

Oblečení do práce řeším elegantními šortkami a nejlépe nějakým volným topem. A ověšuju se šperky ve velkém. Pokud už je opravdu 40 stupňů ve stínu, beru si podprsenku od plavek. Ve volném čase se zas pohybuju v bílé džínové minisukni. Doma míváme takové vedro, že chodím i s nahým břichem.

S věkem snáším tropy čím dál méně, dá se říct, že utíkám ze stínu do stínu a cesta ze zastávky domů (400m) je pro mě utrpením sv. Šebestiána. U moře nebo u vody je to ale jiná. Tam ať žhne!

Dante Alighieri

Souhlasím, že u vody se vedro lépe snáší, zato v pražských ulicích je k nepřežití. Mimochodem, ty sandály jsou moc hezké a klidně si pořiďte další :-)

Jak snášíte vedra vy, milé ženy-in? V čem chodíte mezi lidi a v čem doma, když je vám horko? Co nenahatějšího jste si schopna obléct a vyjít v tom na ulici. Jste spíš horkokrevná, nebo „zmzlina“, pro kterou není ani třicet stupňů žádné vedro? Při jaké teplotě se cítíte nejlépe.

Napište nám na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

Reklama