Z rad svého partnera se jednou rozplakala čtenářka s nickem Dante Alighieri, která se s námi podělila o další příspěvek na dnešní téma.


Nejdřív jsem řídila auto jen když vedle mě seděl táta. Ten je ovšem klidný a jeho rady se většinou omezovaly jen na „brzdi" nebo „chce to přeřadit". Bylo ale vidět, že klidný není, protože měl pořád oči doširoka otevřené a koukal za mě do zpětných zrcátek.

Když vezu kamarádku, obvykle poznamená, že se nějak moc řítím. Máma mi zas neříká vůbec nic, až se divím, protože tátovi nebo ségře do toho někdy mluví, respektive rovnou vykřikne a všichni se leknou.

Největším kecálistou do řízení je přítel. Jednou jsme jeli na chatu ke tchánovcům a přítel mě fakt vytáčel. On je schopen dávat i rady typu „je zelená, jeď". A zrovna na této cestě mi nervy přetekly a já bez rozhlídnutí vjela na kruháč. Samozřejmě tam zrovna někdo jel, přítel vykřiknul vysokým tónem jak ženská. Srážce jsme se vyhnuli jen tak tak díky duchapřítomnosti druhého řidiče. Pak jsem s pláčem přítele seřvala, ať drží hubu, protože tohle je jeho vina, ale on to odmítal uznat. Od tý doby je tak nějak schopnej být zticha, ale vidím, že někdy se už nadechuje... A když z něj zase vypadne něco jako „zprava dobrý", tak akorát řeknu, že já jsem ten, kdo se tady rozhlíží nebo třeba taky neřeknu nic, jen si něco pomyslim a jedu dál.

Dante Alighieri
Text nebyl redakčně upraven

 

Dnešní téma zní: NEKECEJ MI DO ŘÍZENÍ!

Povídáme si o tom, zda vám, nebo naopak vy někomu mluvíte do řízení a proč. Otázky tedy zní:

  • Koho jste si vzaly jako spolujezdce při svých prvních soukromých jízdách?
  • Mluví vám partner, nebo někdo jiný do řízení?
  • Jak na to reagujete? Berete to s klidem, nebo se vztekáte?
  • Kritizujete vy během jízdy něčí styl řízení?
  • Své příspěvky a náměty můžete posílat na e-mail redakce@zena-in.cz

Vítězka nejlepšího příspěvku získá půvabnou kosmetickou řadu od společnosti AVON, ve které je luxusní tělový olej ve spreji a krém na ruce a nehty - nail experts (viz. Obrázek níže)

Avon cena

Reklama