Dobrý den všem!

V naší rodině je spousta podobností, ale když vyhrabu fotku jednoho, schází mi fotka druhého pro srovnání - takže to by asi nebylo ono, že jo :)

Dante Alighieri Máma Dante Alighieri

Posílám pro srovnání dvě fotky, na první je moje máma v patnácti, na druhé já v sedmnácti letech. Jsou fotky, kde je ta podobnost vidět ještě více, ale ty bohužel nemám v notebooku. Všimněte si, že máme zejména stejný výraz. Obě dvě celý život posloucháme hloupé otázky, znění: „Proč se mračíš?" a pobídky jako: „Usměj se trochu." Každý si myslí, že se tak tvářím schválně. Už mě unavuje dokola vysvětlovat, že mám svěšené koutky dolů, protože jsem se tak narodila. Ti lidi to prostě nepochopí - jednodušší je myslet si o mně, že jsem suchar.

Jak já jsem po mámě, tak je ségra po tátovi. Bohužel nemohu demonstrovat, protože právě potřebné fotky nemám po ruce, ale můj táta a moje ségra vypadali ve svých dvou až třech letech ÚPLNĚ STEJNĚ. Můj bratr je zas celý mámin bratr.

Dante Alighieri a sestra

Na třetí fotce jsem já a ségra. I když vypadáme jako oheň a voda, sesterství podle mě nezapřeme.

Dante Alighieri

Poz. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Posílejte mi dnes příběhy a fotky o své příbuzenské podobnosti. Máte bratra, který vám z oka vypadl? Dědečka? Bojíte se, že jednou vaše děti budou po vašich rodičích? To všechno mě zajímá! Vaše strachy, radosti i humorné historky, ideálně doložené fotkou, anebo naopak vaše fotky a fotky vašich příbuzných doložené krátkým komentářem, čekám pod heslem „Pribuzenska podoba“ na e-mailu: redakce@zena-in.cz. Nejlepší příspěvek oceníme malým dárkem!


S) Herec Karel Roden na párty k filmu Hellboy.

Reklama