Numerologie

Většinu vašich vyhraných novoročních přání jsme již splnili, některá ale mají dlouhodobější charakter. Čtenářka Dante Alighieri navštěvuje kurzy u astroložky Martiny Blaženy Boháčové v poradně Sirrah. Co nám napsala o včerejším kurzu numerologie?

Dante AlighieriNumerologie stála tak trochu na okraji mého zájmu, ale na kurzu jsem změnila názor. Pokud máme datum narození, z výpočtů zjistíme o člověku snad všechno. Paní Boháčová se na této přednášce zabývala hlavně devítiletými vibračními cykly a mě ohromilo, jak to funguje!

Jak to celé probíhalo?

Začátek přednášky byl docela srandovní, protože jsme si připadali jako na hodině matematiky. Každý si počítal svoje datum a paní Boháčová nás pak jednoho po druhém kontrolovala jako ve škole. Jakmile měli všichni „svoje čísla“, začala přednáška o tom, co jednotlivé devítileté cykly znamenají. Potěšujícím zjištěním pro mě byl fakt, že mám mít od 30 do 39 let rozmach v oblasti esoteriky. Nezačala jsem se tedy o „tyhle věci“ zajímat náhodou. Jak vidno, mají v mém životě své opodstatněné místo. Brali jsme také životní čísla, ale stihli jsme jen jedničku (pokračování v červnu). Podle těchto čísel paní Boháčová popsala mého přítele, jako by ho znala odjakživa. Čísla mojí mámy zase naznačovala sklony k problémům s těhotenstvím, kterými si skutečně prošla.

 

 

Musím se přiznat, že na přednášku o numerologii se mi moc nechtělo (Taroty mě lákají víc a ještě vám o nich napíšu), ale nakonec jsem byla moc ráda, že jsem si to nenechala ujít. Bonusem je mi taky pobyt ve společnosti lidí, kteří mají stejné zájmy a zcela mi rozumějí místo toho, aby mě měli za blázna. Pokud někdo z vás váhá, jestli do tohoto světa nahlédnout, nebo ne, pak doporučuji na nic nečekat a jít do toho. Stojí to za to!

- Dante Alighieri

Foto: Archiv čtenářky Dante Alighieri

 

Kam dál?

rozhovor: Martina Blažena Boháčová: Astrologie je úžasná
rozhovor: Čtenářku Dante Alighieri láká tajemno
Čtenářka Dante Alighieri se učí na čarodějku

 

Myslíte si, že mohou kurzy u Martiny Blaženy Boháčové nakopnout Dante Alighieri tím správným směrem?