kdopak čtenářce s nickem Dája vyhrožoval takovou drastickou metodou? Jste zvědavé, jak to dopadlo s nechtěným lakem? To už se dočtete v dalším příspěvku na dnešní téma.

Dobrý den

Posílám krátký příspěvek k dnešnímu tématu.

Opravdu vtipně nazváno, není dráp jako dráp, protože co já jsem se v mládí od svého otce naslýchala: „okamžitě si ty drápy umyj, nebo ti to seškrábu smirkem“. Nosila jsem totiž černý lak na nehty. Měla jsem období, kdy jsem chodila celá v černém, tak přece nebudu mít růžový lak, ne?

To ale tatík nechápal a tak kvůli černému laku na nehty u nás byly věčně hádky.

Pak jsem se vdala, měla dvě děti, plno práce, nebyl čas ani na lakování nehtů, a když byl, coby maminka jsem už volila jemnější odstíny.

Až jednou, jdu takhle do drogerie a tam mimoděk padl můj zrak na černý lak. Díval se na mě a říkal: kup si mě, kup si mě. Nostalgicky jsem zavzpomínala., nejsem přece ještě tak stará, abych byla už jen za decentní. V černém stejně chodím pořád.

A tak jsem si ten krásný černý lak koupila a nehty nalakovala. Na rukách i na nohách. Manželovi to nevadilo, kamarádky v práci mi říkaly: správný odvaz, ale hodí se ti  (jsem totiž navíc i černovláska), a tak jsem se po čase k černému laku vrátila. Ale co čert nechtěl, bystré oko tatíka se na mě při jedné rodinné návštěvě zaměřilo.

Tak ty nedáš pokoj, mám ti to seškrábat smirkem?Neseškrabal. Prý když to nevadí manželovi, že chodím jak „maškara“ J, on už to řešit nebude.

Pěkný den všem ženám s lakem růžovým, červeným, zeleným i černým přeje

Dája

Milá Dájo, váš otec je teda pěkný despota.A vy ho jistě i v dospělosti tak trochu ráda provokujete, že?

Pozn.red.Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in?

  • Lakujte si nehty? Na rukách i na nohách?
  • Máte stejnou barvu laku, nebo naopak? Jaké barvy upřednostňujete? Výrazné a odvážné, nebo spíš nenápadné? Jakou nejšílenější barvu laku jste kdy měla?
  • Nosíte spíš krátké nehty, nebo si pěstujete dlouhé? Co uděláte, když se vám zlomí nehet? Prožíváte to jako tragédii, nebo všechny ostatní také zkrátíte?
  • Necháváte si nalepovat umělé nehty? Kolik jste ochotná do takové služby investovat peněz?
  • Máte nějaké příhodu, která se týká nehtů?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Za příspěvek můžete získat tři laky na nehty v trendových barvách od značky Avon

laky

 

Reklama