Další čtenářkou, která přispěla k dnešnímu tématu, je Dadma. Píše, že má hrozně ráda napětí a detektivní příbehy si vždycky hodně užívá. Strach má ale ze zlých lidí...

Napětí, které ale nesouvisí se strašidly, má ráda čtenářka Dadma. Na strašidla moc nevěří, to se spíš bojí lidí...


Dobrý den,
já osobně mám ráda napětí, proto miluji detektivní příběhy. Ale nadpřirozených sil se nebojím a ani na ně nevěřím.Možná je něco mezi nebem a zemí, ale já o tom nejsem přesvědčena. Spíše se bojím lidí. Ať se podíváme do minulosti, anebo do současnosti, vždy za vším zlým a špatným je člověk.
Mám ráda filmy i knihy detektivní i s prvky hororu.
Pamatuji se, když v mém mládí běžel v kinech film Psycho a Ptáci, že jsem se bála. Po shlédnutí filmu Psycho jsem jela domů taxíkem a ještě poprosila pana taxíkáře, aby odjel, až odemku a dostanu se do domu.
Manžel sleduje pravidelně v televizi (nevím na kterém kanále to běží), příběhy s názvem Strašení. Tak myslím, že dnešním dopisovatelem by byl lepší on, ale k tomu ho asi nepřemluvím.
Dadma

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 23. března 2012: Setkání s tajemnem na vlastní kůži

  • Setkala jste se někdy s tajemnem?
  • Máte nějaký vlastní strašidelný zážitek?

Tak sem s ním! Posílejte mi své příběhy na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Pokud chcete mít šanci na získání strašidelného dárku, posílejte příspěvky nejpozději 23. 3. 2012 do 15.00 hodin a délka příspěvku ať je alespoň rovna tomuto odstavci, může být ale i delší samozřejmě. Jaký že dárek můžete získat? Dvě z vás dostanou zajímavé strašidelné knížky. Pro jednu přispěvatelku tu mám dva díly Upířích deníků L. J. Smithové - Temné vize Odhalení a Stefanovy deníky Chuť krve z nakladatelství FRAGMENT. Druhou z vás čeká knížka Eden Maguire Krásní mrtví, taktéž od FRAGMENTu a knížka Tři kruté příběhy s novelami J. D. Kočího, J. Hlávky a R. Šusta z nakladatelství EPOCHA.

Krom dárku můžete s tímto strašidelným tématem získat také body do březnového kola Věrnostní soutěže. Rozdělím strašlivý nášup celkem 10.000 bodů mezi pět přispěvatelek nějakým náhodným klíčem.

kniha kniha

kniha kniha

Reklama