Přinášíme vám testování výherkyně čtenářky Claire, která vyhrála v listopadu krásnou výhru -  Philips LumeaPrecision Plus SC2008. Měla z testování velkou radost a hned se do něj pustila. Jak hodnotí depilaci nechtěných chloupků díky Philips Lumea Precision Plus?

 Claire nám napsala:

Philips LumeaJeště jednou velké díky za Philips Lumea Plus – tento úžasný přístroj je fakt super věcička, která funguje, jak má! Dne 13. 11. 2014 jsem se stala šťastnou majitelkou tohoto přístroje a okamžitě se pustila do testování. Jasně, byla jsem zvědavá, zda reference o něm jsou opravdu tak skvělé, a zpočátku jsem nevěděla, co od přístroje čekat a hlavně - jaké budou výsledky. :)

Takže rychlé seznámení s návodem a vzhůru do toho!

(Holítek mám už plné zuby a zvláště při dlouhém cestování jsem na odstranění chloupků neměla vůbec náladu - zkuste si to - v džungli se vytasit s holítkem. :D)

Nejprve jsem se naposledy hladce oholila v podpaží, v tříslech i na nohou a odporné holítko letělo do koše. :)

Pak jsem v klídku při sledování sportu v TV začala své přátelství s Lumeou. Podle typu pleti a chloupků jsem nastavila intenzitu světelného záření a dala se nejprve do podpaží. Každé mi trvalo cca 3–4 minuty. Poté třísla, to bylo časově totožné. Nožky trvají trošku déle, ale to vůbec nevadí, když očekáváte, že za pár týdnů budete Lumeu používat jednou měsíčně! Tento rituál jsem aplikovala 5x za dobu 14 dnů. V tříslech byly chloupky trošku zlobivější, tam jsem musela ještě jednu aplikaci přidat. :)
Philips LumeaNajednou jsem si všimla, že v podpaží mám pokožku dokonale hladkou, ani jeden chloupek. Pak následovaly nohy a nakonec se poddala i třísla! Vážně pohoda! Dříve dennodenně holítka – obzvláště v létě, a teď – to vůbec nejde srovnat! A navíc – po aplikaci byste se neměli vystavovat sluníčku. Já si to časově naplánuji tak, že  si sluníčka v létě užiju do sytosti – protože aplikace už bude nutná tak po pěti až šesti týdnech, a to je tedy věc! Když tento přístroj viděly kamarádky, líbil se jim. A když viděly moje hladké tělo – chodíme plavat, do posilovny, na trampolíny, běhat.... tak dvě z nich „psaly dopis Ježíškovi.“ :D. A jedné Ježíšek přání vyplnil, druhá si na něj šetří.

Takže ještě jednou musím říci – to je tedy super přístroj, velké díky za něj! Co ušetřím času, nemusím se nervovat, že se nestačím „oholit“, je naprosto bezpečný (už nikdy škrábance ani holicí pěna), prostě vychytávka se vším všudy! A pokožka je krásně jemná, hladká – co více si přát? Doporučuji určitě všem, kdo nesnáší dennodenní holení a touží po dokonale jemné pokožce po celém těle!

Klára – Claire

Jak přesně Philips Lumea Precision Plus funguje, se můžete podívat na názorném videu:

Více najdete na philipslumea.cz.

Čtěte naše články:

Reklama