Ačkoli je bratr čtenářky Bubidani z dvojčat, se svým bratrem nemá mnoho společného. Čtenářka Bubidani se s ním stýká jen kvůli respektu k příteli. Více se dočtete v tomto příspěvku k dnešnímu tématu...

Další příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Bubidani. Přečtěte si její skutečně zajímavé vyprávění o příteli, jeho kamarádech a bratrovi dvojčeti...


Zdravím do redakce a čtenářky žíny.

Můj přítel je od přírody introvert. Kamarádů moc nemá a tak nebyl problém je všechny poznat.
V součtu jich napočítam na prstech jedné ruky. 2kluci, 2holky a bratr. Zná samozřejmě víc lidí, ale soudím, že je mezi kamarády neřadí.

Tak bych mohla začít s rozborem. Kluci jsou fajn, oba ajťáci, pořád se nimrají v počítači a když člověk neví, rádi pomůžou. Chodime společně si posedět a dá se s nima mluvit o všem možném. Sdílime většinu zálib a člověk si s nima rozšíří obzory v novinkách ve světě techniky.

S Naďou si rozumím dobře, když jsme všichni spolu, je to můj hodnotný komplic a vedeme v přesile dva proti jednomu. Přeci ženský maj držet spolu. :-) Je to holka z kantorské rodiny, sama mluví několika cizími jazyky a člověk se s ni neztratí.

S tou druhou se nestýkám. Znala jsem ji už předtím než jsme se s přítelem poznali, ale moc mi nesedí. Je to chytrá holka, ale s 99% jejimy názory nesouhlasím. Ona žije v jiném světě a pro jiné (čtěte socialně slabší, lidi nedisponujicí vysokoškolským diplomem, dvouma barákama s bazénem a chatou se zahradou...) lidi nemá pochopení.

Bratr to je kapitola sama o sobě. Moc se s nim nemusím, a ačkoliv vypadá stejně jako můj přítel (dvojče), charakterně je uplně jiný. S čistým svědomím mohu říci NEMAM HO RÁDA, a myslim, že on to vidí nápodobně :-D. Náš vztah vlažný a stýkáme se čistě z respektu k přítelovi.

Když už je o tom řeč, nemohu se nezmínit o tom, že přítel na mé kamarádky taky má své „názory“. Jedna je moc upovídáná, druhá moc naivní, a třetí je přerostlé dítě. No brát mu to nebudu, žijeme spolu a je důležitější, abychom si hlavně rozuměli my dva, a to ostatní neřešit. :-)

Krásný den po zbytek dne přeje,
Bubidani

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. května 2011: Nerozumím jeho kamarádům!

Dostala jste se někdy v životě do následujících situací...

  • ... neměli mě rádi partnerovi kamarádi.
  • ... neměla jsem ráda partnerovy kamarády.
  • ... neměli jsme se s partnerovými kamarády rádi navzájem.

Pokud ano, napište mi svůj příběh jako příspěvek k dnešnímu tématu. Popište v něm důvody a okolnosti, proč se tak stalo a jaké bylo řešení. Svěřte se a třeba tak pomůžete ostatním čtenářkám magazínu! Nejzajímavější příspěvek (dlouhý alespoň jako tento odstavec textu) odměním dárkovým balením čaje PICKWICK Kouzlo ovoce s velkým hrníčkem (viz obrázek níže). Svůj příspěvek posílejte na e-mailovou adresu níže a do předmětu nezapomeňte uvést heslo...

pickwick

Reklama