Milá redakce a vážené ženy-in! Věřím, že s většinou Z vás se shodneme na to, že nejlépe se odpočítávají a slaví ta první léta našeho života. A zároveň si troufám tvrdit, že se na ně také nejméně pamatujeme.

U nás doma jsme letos už také slavili  - syn měl první narozeniny. Slavili jsme na dvě party - v sobotu a v neděli. Měl tedy i dva dorty, které jsem sama vymyslela. Sobotní dort měl dvě patra, přičemž první parto bylo pro našeho Davídka - z piškotů a meruňkové přesnídávky. Motivem tohoto prvního dortu byl kruhový objezd. Gratulanti se podělili o první patro, které bylo z piškotů a tvarohového krému (na přání mohu dodat i recept).

oslava bokul

V neděli byl dort o trochu menší, tentokráte jednopatrový. Dort v sobě opět nezapřel nádech klučičích zájmů.

oslava bokul2

Davídek dostal mnoho dárečků - při oslavě si nejvíce užil rozbalování a nyní si užívá hraní s dárky.

První narozeniny, jsou první narozeniny. Jsou i jakousi oslavou mateřství pro ženu - matku, a tak jsem si je užila i já. Na tyto první narozeniny si asi můj syn pamatovat nebude, ale snad mu je budeme moci alespoň přiblížit několika fotografiemi.

Já si na své první narozeniny totiž také nepamatuji a jsem ráda za fotku, která mi zůstala jako vzpomínka. Na fotce sice není dort, ale ten jsem prý od mé kmotry dostala. Jestli měl svíčku, to už ale nevím. Ale určitě jsem si je náramně užila...

oslava bokul3

Krásný den všem přeje čtenářka

bokul

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Krásná rodinka plná dětí, to je pořád co slavit! :)

A jak slavíte vy?

Příspěvky k dnešnímu tématu posílejte sem redakce@zena-in.cz

Nejlepší příspěvek ocením krásných tvořítekem na led. Bude se vám líbit!

 


 

Pro toho, kdo ještě neodhalil známou osobnost na fotografii, je tu indicie...

Tato žena se zabývá čínským bojovým umění!

 

Reklama