Netradiční pohled na novostavby přináší čtenářka Bokul, od níž už jeden příspěvek k architektonickému tématu přišel (viz Krásky našeho města). Přečtěte si její příspěvek o cyklostezce...


cyklostezka

Tak ještě jednou k mému rodnému městu - novostavbu, kterou velice oceňuji, protože má funkci nejen oddychovou, relaxační, ale zároveň dopravní je cyklostezka vedoucí z Ústí nad Orlicí do Letohradu. Díky ní mohou kolaři jet celkem bezpečně z obou míst za jejich zájmy. Sama jsem cyklostezku několikrát využila, vede podél golfového hříště, je často využívána i inline nadšenci. Stála sice nemalé peníze, ale pokud bych jí měla ohodnotit, bude to určitě slovy chválím. Navíc ji mám kousek od baráku, tak stačí půjčit syna babičce, sednout na kolo a jet se třeba podívat do muzea řemesel nebo nového muzea Járy Cimrmana :-)

Zkusíte to také?

Bokul :-)

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Moderní architektura

Jaký je váš vztah k moderní architektuře? Podělte se o něj se čtenářkami magazínu Žena-in! Pište mi své názory a posílejte fotky!

Užší témata...

  • Moje oblíbená moderní stavba.
  • Miluji domácí moderní architekturu.
  • Miluji zahraniční moderní architekturu.
  • Moderní architekturu nemám ráda.
  • Některé stavby se mi líbí, jiné ne.
  • Můj nejoblíbenější sloh.
  • Vyfotila jsem se před... / Vyfotila jsem zajímavou stavbu.

Příspěvky posílejte, jako vždy, na redakční e-mail...

Co můžete získat?

Původně jsem plánoval, že jednu ze čtenářek odměním nějakým pěkným modelem moderní architektury, ale nic takového jsem nesehnal. Idea, že bychom zaplatili pro čtenářku architektonický návrh na stavbu domu u nějakého renomovaného architekta, neprošla na poradě, a tak nakonec dvě z vás odměním knihami: SHREK Zvonec a konce a Zvonilka z nakladatelství EGMONT.

Reklama