Poslední čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od čtenářky Bohuše. Můžete si nejen přečíst o šikovnosti dvacetiměsíčního chlapečka, ale podívat se i na pěknou fotku.

Poslední (respektive skoroposlední) příspěvek k tématu si můžete přečíst níže. Zaslala ho čtenářka Bohuša…

A proč píšu skoroposlední? To se nechte překvapit v závěrečné „vyhlašovací“ novince, milé čtenářky.


Nazdárek Kubo,toto téma je u nás momentálně aktuální,synovi je 20 měsíců a musím ho pochválit,že přes den již plenky nemá,jenom na noc...ale,že jsme u toho zápasili?!?! Šikovný byl ,i  trpělivý byl až moc,ale ta technika,jakou jsme začínali...tu trpělivost ztrácela spíš maminka než Pepíček.
Po dvou dcerách,které na nočníku sedět nechtěli a tak jsem je posadila na záchod na prkýnko,to byl pro nás problém...když jsem Pepíčka posadila na nočník pimprlík mu vyskočil nahoru a počůrané bylo všechno a všude kromě nočníčku. A tak jsme to zkoušeli na prkýnku,kde jsem ho posadila,pimrlíka strčila dole a s radostí očekávala,že se krásně do záchodu vyčůrá...,ale omyl,situace se opakovala-pimrlík zase vyskočil a počůrané zase všechno. Už jsem ztrácela trpělivost,říkala jsem si zlaté holky,posadíš je na záchod a čůrají statečně!
A tak jsme to začali zkoušet „na stojáka“...záchod vysoký,Pepíček malý...opatřili jsme mu malou štokrli,ale zase problém,Pepča byl tak zvýdavý,že si vyrazil čůrat sám a pomalu jsme ho tahali ze záchodové mísi za nohy...!
A tak dnes čůráme sice na stojáka,ale Pepíček stojí na záchodě a trefuje se do mísi...sice to chce hodně trpělivosti a hlavně stability,ale chce to cvik a ten už celkem máme.
Náš Pepíček sice moc nemluví,ale já mu rozumím. Na čůrání volá AA a kakání je AA BUM-a proč BUM? Nevím,ale nejspíš proto,že hovínko spadne do záchodu a udělá BUM!
Minulý týden v neděli jsme byli v kostele,naše holky chodí dopředu k oltáři,pan farář s to s dětma umí a tak tentokrát,že  vezmou i Pepíčka,tak jsem mu pro jistotu dala plenku,atˇ s ním holky v průběhu mše nemusí běhat ven. Pepík se sice vztekal,ale pak si dal říct a plenku si nechal.
¨Děti šli dopředu a já zůstala v zadu v lavici. Mše probíhala v pohodě,ale pak najednou se přes celý kostel začalo ozývat: „AA BUM“  „AA BUM“...a náš Pepča celý zoufalý pochodoval po kostele  křičel a hledal mě: „MAMÍÍÍ AA BUM,MAMÍÍÍÍ AA BUM“... než jsem vylezla z přeplněné lavice a setkala se s Pepíčkem sice netrvalo zase tak dlouho,ale to „MAMÍÍÍÍ AA BUM“ padlo snad tisíckrát! Lidé měli alesponˇ zpestření mše a my jsme utíkali domů dělat AA BUM.  Ještě,že to nemáme daleko:-)

P.S. Přikládám foto,jak Pepča nejraději dělá AA BUM...to si tam posedí i půl hodinky(celý tatínek)

wc

S pozdravem,
Bohuša

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 31. března 2011: Nočník a záchůdek

Zasílání příspěvků k dnešnímu nočníkovému tématu již skončilo. Okolo 16.00 hodiny se dozvíte, která čtenářka za svůj příspěvek obdrží následující dárek: Krásnou (asi třiceti centimetrovou) hračku ze sady Barbie: Ken FASHIONISTAS.

Ken

Reklama