O jedné manželské tragédii mi k dnešnímu tématu napsala čtenářka Beáta. Tedy tragédii... její manžel chrápe, ale šíleně! K čemu to nakonec vedlo, to se dočtete v této novince...

Popravdě jsem si myslel, že manželské rozkoly kvůli chrápání jsou jen vtip, ale příspěvek čtenářky Beáty k dnešnímu tématu dokazuje opak...


Můj manžel,

šíleně, ale naprosto šíleně chrápe, ze začátku jsem se to snažila nějak přežít, pak jsem chodila dříve spát, abych usnula dříve než půjde spát on, ale nikdy se mi to nepodařilo.
Tak jsem pak začla v noci, když už se to opravdu nedalo vydržet, stěhovat dceru z pokojíku a chodila spát místo ní za synem. A to byla paráda!!!!! A to ticho!!!!

Tak jsem to vyřešila jednou provždy, chodím spát do dětského pokoje a je mi fajn!!!!

Beáta

Pozn. red: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2011: Historky s chrápáním

  • Posílejte mi své historky s chrápáním! Chrápete vy? Váš partner? Někdo ve vašem okolí? ...

Vaše vzpomínky a příběhy s chrápáním zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Pokud chcete mít větší šanci k uveřejnění vašeho příspěvku a také k získání dárku, uveďte do předmětu mailu heslo (viz níže) a nezapomeňte, že váš příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za odměnu můžete získat spray proti chrápání SILENCE a knížku receptů GOURMET.

Své příběhy posílejte dnes (20. dubna 2011) do 15.00 hodin. Později zaslané příspěvky nebudou uveřejněny.

chrapani