První chrápající zážitky dorazily do redakční pošty od čtenářky BastMetzli. Jak to dopadlo s chrápajícím přítelem, jehož spánek se rozléhal celým domem, to se dočtete v této novince...

Téma dne zní: Chrápaní!

První příspěvek mi zaslala čtenářka BastMetzli. Tvrdí, že když chrápe člověk, kterého milujete, tak to vlastně nevadí. Souhlasíte?


Chrápání je něco, co mi u některých lidí opravdu leze na nervy. Píši u některých, protože jsou lidé, jejichž chrápání mi absolutně nevadí. Například přítel může chrápat přímo u mého ucha a se mnou to vůbec nehne. On ale chrápe v případě, že pil pivo nebo má rýmu. Nejveselejší bylo, když jsem se jednou ráno potkala se sestrou mého přítele před koupelnou a z jedné strany znělo přítelovo chrápání a z druhé skřípání zubů sestřina přítele. To jsme si říkaly, že by to chtělo ještě někoho, kdo ze spaní mluví. :-)

S nepříjemným chrápáním mám jen malé zkušenosti, ale stojí za to. Chrápání jednoho mého bývalého... učiněný horor! Spát s ním v jedné místnosti? Nikdy! Jednou jsem to zkusila. Nepomohla mi ani hlasitá hudba z mp3 v uších. Tak hlasité a nelibozvučné bylo jeho chrápání. Musela jsem se přemístit o dvě místnosti dál, abych mohla spát. Přesto mi musela hrát hudba v uších, protože jsem jeho chrápání slyšela. Chrápání znělo snad celým barákem! Ráno jsem otráveně snídala a on přišel téměř dotčený, že jsem se v noci odstěhovala z pokoje. Ještě drze tvrdil, že nechrápe, ale něžně vrní. Představa, že bych s někým takovým žila, tak to opravdu ne.

S chrápáním si užívá své i naše mamina. Táta někdy chrápe a mamina pak vždycky nadává, že se nevyspí. Když si druhého dne stěžuje, pokaždé jí řeknu to samé: „“o jsi si za ty roky ještě nezvykla?“ Vždycky odpoví stejně, že se na to zvyknout nedá. Táta ale nechrápe tak příšerně jako výše zmíněný případ. Mamina má lehké spaní, tak ji vzbudí všechno.
Mám pochopení pro chrápání z důvodu rýmy, ale chrápající jedinci, co dokáží vzbudit i sousedy, no, pro ty pochopení nemám. Měli by s tím něco dělat.

Krásný den všem,
BastMetztli

Pozn. red: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 20. dubna 2011: Historky s chrápáním

  • Posílejte mi své historky s chrápáním! Chrápete vy? Váš partner? Někdo ve vašem okolí? ...

Vaše vzpomínky a příběhy s chrápáním zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Pokud chcete mít větší šanci k uveřejnění vašeho příspěvku a také k získání dárku, uveďte do předmětu mailu heslo (viz níže) a nezapomeňte, že váš příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Za odměnu můžete získat spray proti chrápání SILENCE a knížku receptů GOURMET.

Své příběhy posílejte dnes (20. dubna 2011) do 15.00 hodin. Později zaslané příspěvky nebudou uveřejněny.

chrapani

Reklama