Čtenářka Babytka se vdávala pro peníze - ne, že by byla tak vypočítavá, ale okolnosti ji k tomu dohnaly. Více v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Vdala byste se pro peníze? Asi odpovíte ne. A co za okolností, které popisuje čtenářka Babytka ve svém příspěvku k dnešnímu tématu?


Dobrý den nevěsty a čtenářky!

O mé svatbě se dá říci, že to byla svatba pro peníze.
Každý už měl za sebou jedno manželství a ani jednomu z nás se už do dalšího nechtělo,chtěli jsme si žít jen tak na hromádce.
Říká se,že máš zplodit syna,postavit dům a zasadit strom.Syna máme každý z prvního manželství,společně jsme si tedy pořídily holčičku.Stromky jsme zasadily i když nevím jestli se do toho počítají tisy,ale stom jako strom.Pak jsme začaly se stavbou domku,vše bylo OK do doby než jsem si chtěly půjčit od Lišky.Zde nastal problém a vyřešit to mohla jen svatba.Takže se nedalo nic dělat,jestli jsme chtěly půjčit musely jsme se vzít.Byla to taková rychlovka,za 14 dní byla svatba,pak penízky na účtě a odletošního února už bydlíme.
Samozřejmě se máme rádi a klape nám to,ale já si nikdy neodpustím říct:,,Z jaké lásky,pro peníze jsem si ho vzala.

svatba

Všem Vám přeji krásný den,
Babytka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zasílání fotografií již skončilo ve 13.00 hodin. Další fotky tedy neposílejte! Okolo šestnácté hodiny se dozvíte, která čtenářka získala za svůj příspěvek „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Do té doby si můžete prohlížet došlé snímky, které budu postupně uveřejňovat...

hrnekkonvička hrnek