Tak to je šťastná žena, protože se jí asi nemění postava a může oblečení nosit tak dlouho, dokud to jde. Oblečení po dětech donosily zase jiné děti a jednou poslala své oblečení na UKrajinu. Tak to tady ještě nebylo.

Co s použitým oblečením? Kupuji si takové, řekla bych pro mě osvědčené modely a prostě je donosím. A protože si koupím například svetr, který není takové kvality, jakou bych uvítala, vezmu jehlice, vlnu a upletu si stejný. Kupuji si jen věci, které nosím. Nejsem ani maniak na boty. Mám jich jen tolik a takové, které nosím.

Stane se ale někdy nemilá věc, že se po roce oblečení nějak smrskne a já do něj nenavléknu. Ukládám je do papírové tašky a příležitostně je věnuji na charitu. Anebo je nosím do sběrných nádob v Polsku.

Opravdu nevyhazuji věci. Věci dětí donosily jiné děti. Udělalo mi kdysi velkou radost, když jsem poznala kombinézku, kterou jsem ušila podle Burdy na úplně cizím dítěti po několika letech...

Jednou mě dojal nějaký dokument o Ukrajině natolik, že jsem posbírala své zimní věci a poslala je tam všechny. Kozačky, kabát, bundu... Pak jsem nakupovala na příští zimu v sekáči... Ale nelitovala jsem toho.

Kdysi jsem ještě pletené věci vypárala a znovu pletla...

Život mě donutil šetřit. átéčko

Fotografie dokazují, že to, co nosila loni(foto1), klidně nosí i letos (foto2)

átéčko

átéčko

Milá átéčko, sluší vám to letos, stejně jako loni. Přesně tak, jak jsem si myslela. Hezká, štíhlá postava nepotřebuje každý rok nové oblečení. Vypadáte úžasně

Co vy na to, milé ženy-in? Také nosíte svoje věci dokud vypadají dobře, nebo je často měníte? Vzala byste si příklad ze čtenářky s nickem átéčko, nebo to není vaše filozofie?

Napište nám také na dnešní téma? Co děláte s věcmi, které už nenosíte?

redakce@zena-in.cz