Jednou jsem to dokázala, když jsem jela s kamarádkama na meditaci do 30km vzdáleného Frýdku. Bylo to v době, kdy nebyly mobily ještě samozřejmostí u každého.

Jela jsem s Janou a astroložkou Blankou, která mi cestou říkala, že máme tu astrologii téměř stejnou, jen já mám Saturn, či Merkur v něčem jiném než ona.

Jaký je ale mezi náma rozdíl, mi nedokázala vysvětlit.

A těsně před Frýdkem jsme píchly.

Holky začaly šílet, že se nedostaneme na meditaci včas. Ale ukázala jsem jim, že z místa kde jsem zastavila, je nádherně vidět západ slunce. Tak si sedly do trávy a dívaly se...
Já jsem vytáhla manželův mobil a přemýšlela, komu zavolat.

Napadl mě člověk z Frýdku, který se nějak ochomýtal, když jsme kupovali v autobazaru auto, a dal mi svou vizitku, kdyby prý něco. A to něco přece bylo zrovinka teď! 

Nejdříve řekl, že nemá příští 3 týdny čas, ale vysvětlila jsem mu situaci a během 7minut byl u nás a vyměnil kolo za rezervní.

Za opravu nechtěl nic, jen zanadával, že nám žádný chlap nepomohl...

Rozloučili jsme se a jely jsme. Blanka se mě ptala, co bych dělala, kdybych neměla mobil. Ukázala jsem na blízkou telefonní budku a řekla, tahle je na kartu, kartu mám taky. A o pár desítek metrů je další a ta je na mince...
Na to řekla Blanka. No a tady vidíš ten rozdíl mezi náma, já bych začala brečet a volat manželovi, zmatkovala bych a nepomohla bych si, neviděla bych západ slunce, ale vzteky bych se kousla do zadku.

Máš dar situaci zklidnit a víš si rady v nesnázích, to je ten rozdíl.
átéčko

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Tak tohle bude víc než o Saturnu, o tom Merkuru. Viděla bych ho v Panně a v nějakém hezkém postavení vůči Váhám nebo s Venuší. Děkuji, budu Tě doporučovat jako první psychickou pomoc v nesnázích.:-) Míša

Dnešní téma dne:

  • Zčervenáte, když se stydíte?
  • Ztuhne vám pusa?
  • Klepou se vám nohy?
  • Jak byste vypadaly na mém místě u auta?
  • Jak řešíte takové projevy, které nelze ovlivnit?
  • A co škytavka? Máte zaručený recept, jak se jí zbavit?

Pište na redakce@zena-in.cz svoje příběhy, názory, recepty a vtipné zkušenosti se vším, co prostě při nejlepší snaze vůlí ovlivnit nelze.

Přeji příjemný den, kde nebude chybět soutěž, chcípák a borec, vaše příběhy i cena pro ten vylosovaný.

Reklama