Jak čtenářka Átéčko potkala svého manžela a co si pomyslela, když ho poprvé spatřila, nejen to se dozvíte v jejím příspěvku k tématu: Svatební fotka.

Tématem jsou dnes fotky ze svatby. Níže si prohlédněte, jak se vdávala čtenářka Átéčko...


Bylo to v létě, když jsem potkala svého manžela poprvé. Hezký kluk, pomyslela jsem si. Co si pomyslel on, mi řekl až letos. V duchu prý si řekl: Tohle je ona, s tou bych chtěl zestárnout. To je ona!
Bylo léto roku 1975. V listopadu téhož roku jsme se vzali a jsme spolu dodnes. Co na tom, že jsem se chtěla vdávat s bílých džínách s kyticí kopretin... Myslím že nazáleží na tom, jaké máte šaty, jestli kytka je nádherná, nebo vypadá jako koště. Ani na tom, jak se vyvede svatební den.

svatba

Átéčko

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zašlete mi k dnešnímu tématu vaši svatební fotografii, na které vám to nejvíce sluší. A napište mi také krátce, jak jste svůj svatební den prožila! Podmínkou uveřejnění je tedy jedna fotografie (otištěna bude pouze jedna, neposílejte jich tedy více) a text, dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Za svůj příspěvek můžete získat krásný „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Své příspěvky posílejte v elektronické podobě na adresu redakce (viz níže) nejpozději 30. května 2011 do 13.00 hodin.

hrnekkonvička hrnek

Reklama