Skoro čtrnáct dní už uplynulo od doby, kdy začala držet dietu osmnáctiletá Anna (ancee16), jedna ze tří čtenářek, které se zapojily do naší redakční akce Hubnete s námi (čtěte ZDE). A jak její hubnutí probíhá? Skvěle, už má dole pět kilo!

Náš redakční projekt Hubnete s námi s firmou Ketodiet se zdárně rozběhl. Všechny tři čtenářky, které jsme vybrali, už jsme vám na našich stránkách představili. A postupně vám budeme přinášet další informace o tom, jak jejich hubnutí probíhá.

Představení čtenářek najdete tady:

Jak hubne Anna?

Se svými pocity se nám svěřila osmnáctiletá Anna.

Anno, jak dlouho dietu držíte, který den jste s ní začala?
Začala jsem hned v pátek 28. února, takže teď mám za sebou vlastně 12. den.

Cítíte nějaký rozdíl? Zhubla jste něco?
Určitě už na sobě nějaký rozdíl cítím, a to nejen v číslech na váze, protože už mám pět kilo dole, ale už trochu i na oblečení. Dokonce i náladu mám lepší. Jsem velmi mile překvapená.

A máte hlad, jak jste si myslela? Nebo se to dá vydržet?
Opravdu to není žádná procházka růžovým sadem. Je to přísné, ale zase ne tolik, aby se to nedalo vydržet. Zatím se držím, jím a piju jen to, co mohu, tedy hlavně zeleninu. A piju koktejly, které jsou i docela dobré.

Co je nejtěžší?
Co mi nejvíc chybí, je asi ovoce, které nemohu, a maso. No ale rozhodně se to chystám dodržet a nepokazit to. :)

Co bude následovat teď?
Zatím nevím, ale pravděpodobně ještě alespoň týden to samé, co teď.

Ještě nám prozraďte, proč jste se do naší akce rozhodla přihlásit?

No... protože už se dlouho snažím zhubnout, ale prozatím to bylo jen neúspěšné, a když už se dařilo, tak to bylo málo a během chvíle jsem to zase měla zpátky. Tak jsem si řekla, proč to nezkusit, když si to už takovou dobu přeju. Popravdě vůbec jsem netušila, že bych mohla vyhrát, jen jsem odeslala odpověď (tedy text) a dále jsem to nevnímala. A velkým překvapením pro mě bylo, když přišel e-mail o výhře, myslela jsem si, že si ze mě někdo dělá srandu, nemohla jsem tomu uvěřit. Ale hned jsem si řekla, že do toho jdu! 

anna

Další články:

  • Více o akci najdete TADY
  • A vyhlášení finalistek je TADY

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz. Velmi pozitivní zkušenost s touto dietou má i naše kolegyně Elly Kolaříková, kterou znáte z rubriky Vaření. Zhubla během 2,5 měsíce 12 kg a drží si kila i po roce dole.

Ketodiet

Reklama