AndyC nedávno vydala knihu Magie lásky. Jejím přáním, asi jako přáním každého autora, je, aby se její kniha prodávala. Žena-in ji v tom podpoří! Sledujte blog AndyC, ve kterém se dočkáte i soutěže o její knihu. Dnes je ale na řadě rozhovor...
 
Měla jste radost, že jsme vás vybrali do plnění přání?
Ano, radost to byla obrovská, a zároveň s ní i velké překvapení, že tou vybranou jsem právě já.

Můžete se nám krátce představit? Kolik je vám let, kde žijete, jste vdaná, máte nějaké děti? Domácího mazlíčka?
Jsem docela obyčejná ženská, která nedávno oslavila 27. narozeniny, žijící v rodinném domku svých rodičů nedaleko Pardubic. Jsem přes šest let šťastně vdaná, a i když s manželem doposud nemám své vlastní děti, roli matky si čas od času užívám prostřednictvím návštěv manželova syna. Domácí mazlíčky, pokud nepočítám svého muže, mám dva: je to vodní želva a kokršpanělí slečna.

Máte nějakého koníčka?
Kromě psaní je to zahrada a vše s ní spojené, procházky se psem, a pokud má zrovna brácha vystoupení se svojí hudební skupinou Marasmus, nenechám se dvakrát pobízet a jedu se na ně podívat.
 
Co vás baví?
Baví mě spousta věcí, ale je málo času, aby všechny tyto věci člověk mohl dělat, aniž by „zanedbával“ své nejbližší. A jelikož nejbližší jsou to nejdražší, co na světě máme, tak mě asi ze všeho nejvíc baví dělat jim radost prostřednictvím drobných maličkostí.
 
Jak relaxujete, je pro vás důležitý odpočinek?
Odpočinek je důležitou součástí života, a pokud si chci opravdově odpočinout a načerpat síly, vezmu vodítko a svoji čtyřnohou kamarádku a jdeme se projít do nedalekého lesa.

Jak dlouho naše stránky čtete?
Přibližně půl roku.
 
Už jste někdy vyhrála v naší soutěži?
Zatím se na mě štěstí neusmálo, až teď.
 
Máte nějaký nesplněný sen?

Nesplněných snů a přání je spousta, jsou to takové životabudiče ženoucí nás vpřed, a zda se vyplní, či nikoliv, záleží jen na nás. I já jich mám ještě několik.
 
Jak jste se dostala k vydávání knížek?
Na začátku byl dětský sen napsat knihu, a tohoto snu jsem se pevně držela. Teprve postupem času jsem pochopila, že napsat knihu není zas až tak těžké jako najít dobrého nakladatele, který by ji vydal. A já to štěstí měla prostřednictvím nakladatelství AGAVE.
 
Už jste vydala nějakou knihu dřív?
V tištěné podobě je to kniha první. Jinou knihu v elektronické podobě mám zveřejněnou na www.cestopisy.cz pod názvem Zatraceni v pekle.
 
O čem vaše kniha je?
Jak samotný název knihy „Magie lásky“ napovídá, jedná se o velkou knihu o lásce určenou nejen pro zamilované. Kniha je rozdělena na dvě části, a to na „Umění milovat“ a „Když je láska hrou…“. První díl je jakýmsi manuálem, který vede čtenáře krůček po krůčku po stopách lásky, učí ho, jak si získat a udržet lásku svého protějšku. Ve druhém díle si však už opravdově hrajeme; každý si může vyzkoušet věštit svůj osud pomocí čtení z ruky, kyvadélka lásky, snáře lásky, věštění z karet, z knih, ponořit se do květomluvy anebo si zkusit pomocí jednoduchých kouzel přičarovat lásku a mnoho dalšího.

... kdy se objeví ten pravý, v jakém okamžiku hvězdy spojí jejich cesty, jakými povahovými vlastnostmi bude ten dotyčný človíček obdařen atd.


A proč vás vůbec napadlo toto téma?
To je velmi jednoduché. Už jako dívky školou povinné jsme hledaly a sháněly různé milostné verše, výroky o lásce, rituály, snáře, kouzla, triky, pomocí nichž bychom si přičarovaly pozornost milované osoby. Tyto získané informace jsme si pečlivě zapisovaly do svých sešitů, které jsme si mezi sebou půjčovaly a dopisovaly do nich další nové věci. A zde se právě zrodil ten nápad, a to napsat Velkou knihu o lásce, která bude zahrnovat vše, co jsme my, jakožto zamilované dívky, tak nutně potřebovaly ke své zamilovanosti.

Kupte si knihu Magie lásky na internetu:
klikněte na obrázek!


Reklama