Když samotná dívka vyrazí do obchodu v cizí zemi, může ji potkat ledacos. Jak dopadlo setkání čtenářky Anai s chlípným Tunisanem? Přečtěte si její nakupovací příběh, který však přišel až po uzávěrce a nemůže tak už být zařazen do hlasování.

V polovině 90. let jsme v rámci dovolené v tuniském klubovém hotelu podnikli s mým tehdejším partnerem, jeho dětmi a dalšími spřátelenými rodinami dvoudenní výlet na Saharu obohacený dalšími atrakcemi, mimo jiné též návštěvou areálu muzeí s voskovými figurínami.

První muzeum jsme absolvovali všichni, do dalšího - pohádkového se vydaly jen dětičky. Přítel se těšil na vychlazené pivko, které sice díky prohibici nedostal, ale v kavárně se přesto usadil. Já jsem se vydala na průzkum do obchůdků okolo. Už dlouho jsem měla spadeno na takové krásné kožené masky, které se ve všech velikostech prodávaly v každém tržišti u hotelu i v blízkém městečku. Ovšem pořád jsem na tu svou „nej" nenarazila. A teď ji vidím - byla překrásná...!

Chvíli se kochám a už už začínám smlouvat, když tu usměvavý tmavý obchodník praví, že má ještě jednu, ještě krásnější, a pobízí mě, abych vstoupila dál do obchůdku, má ji prý ve vedlejší místnosti. A tak následuju prodavače za závěs. Rozzářily se mi oči - měl pravdu, druhá maska je fakt bomba, a tak se ptám, co za ni. Obchodník mě jedním zkušeným chvatem obejme a praví, že nic...

Zmocňuje se mě panika, vytrhuju se chlípnému prodavači, utíkám ke vchodu a vlítnu přímo do náruče svému příteli, který se mě vydal hledat.

Vyprávím mu, co se mi stalo, čekám, že půjde do obchůdku pomstít moji čest, ovšem on s úsměvem vrtí hlavou, jako že to neni možný, že se mi to zdálo...

„To si jako myslíš, že nejsem dost sexy?“ zlobím se.

„Ne, ale tohle by si přece absolutně nemohl dovolit!“ tvrdí...

Prostě mi nevěřil a zřejmě nevěří dodnes, kdy už jsme jen dobrými kamarády. :-)

Přečtěte si

Čtenářské cestování: Anai na Kubě
Taková jsem já: Anai

Upjatá a afektovaná - taková je čtenářka Anai

 

Reklama