Jak dopadla proměna čtenářky - boubelky s nickem Alergino? Přinášíme vám nejen fotografie proměny, ale i osobní zážitky proměňované finalistky. Bylo to prý dlouhé, náročné, ale přesto úžasné a povzbuzující. 

Nechme promluvit samotnou aktérku Proměny:

Předem bych ráda poděkovala redaktorce Daně Haklové, redakci Žena-in a slečně Kaprasové za možnost užít si krásný den.

proměna

Ráno ještě po cestě jsem se potkala s druhou účastnicí Proměny, se slečnou Veronikou. Došly jsme do salonu, kde měla začít proměna. Už přivítání bylo příjemné a kafe hned na začátku mě trochu uklidnilo.

Byla jsem zvědavá, co si na mě dámy vymyslely. Vůbec jsem netušila, jak budu vypadat. Co se účesu týče, klidně mohla být proměna razantnější, ale jsem spokojená. Kombinace krátkých vlasů vzadu a delší patky vpředu, s jinou barvou ofiny, by mě osobně nikdy nenapadla.

Ze začátku, když jsem se viděla v zrcadle, jsem si na sebe nemohla zvyknout. Ale už k večeru to bylo v pořádku a začala jsem se cítit velmi dobře a změnu si pochvalovat. 

Po nalíčení, které bylo docela decentní (což mi vyhovovalo, protože nemám ráda, když je někdo přemalovaný), jsme se přesunuly do butiku Kateřiny Kaprasové Big and Beautiful. Začaly jsme si prohlížet krásné zboží, které má ve svém obchodě. Všem mohu doporučit, opravdu moc krásné věcičky. Vyzkoušela jsem si spoustu oblečení a cítila jsem se úplně skvěle.

Slečna Kaprasová se řídí heslem, co na srdci, to na jazyku, což chvílemi nebylo moc příjemné, ale zase na druhou stranu jsem dosti podobné povahy, tak jsem to uvítala. Bylo to fajn, že s vámi někdo jednal na rovinu a bez obalu.

Po vybrání několika modelů jsme se přesunuly do ateliéru na focení. Slečna fotografka byla velmi příjemná a šikovná, a tak začala další zábava. Focení bylo skvělé, uvolněné, osvěžující. A mohu říci, že práce modelky není vůbec jednoduchá. Po focení jsem si mohla nejmilejší kousky nechat a ještě jsem dostala jako dárek zeštíhlující tílko. Pro lepší pocit a jako malé povzbuzení k nošení šatů, které dříve nebyly mou doménou.

Celkově jsem ráda, že jsem proměnu podstoupila, a příště bych do toho šla klidně znovu. Když se bude někdy taková příležitost opakovat, vřele doporučuji. Nestyďte se a klidně běžte do toho. Je báječné to absolvovat. Člověku to hned zvedne sebevědomí a cítí se lépe. Dostane se chvíli i do jiného světa. 

A co mi na proměnu řeklo okolí? Doma byl manžel naprosto nadšený. Kamarádi a kolegyně z práce, všichni chválili, že mi to sluší, a změna mi prý prospěla. I lidi v práci, kteří mě většinou jen míjí, mě zastavovali a chválili, jak vypadám dobře.

Přeji pěkný den, Alergino

Foto: Petra Urbánková

Střih a make-up: Marika Kašparová

Oblečení a styling: Kateřina Kaprasová Big and Beautiful

Na proměnu čtenářky Veroniky se můžete těšit za týden

Čtěte také:

Reklama