Rádi sázíte na bílou barvu, ale žádný odstín není ten správný? Lámete si hlavu nad nejvhodnějším materiálem pro kuchyňskou desku? Přední světový výrobce technického kamene, královehradecká společnost Technistone, přináší nejbělejší tvrzený kámen na světě – odstín Crystal Absolute White. I přes svou bílou barvu je charakteristický vysokou odolností a tvrdostí proti poškození, stejně tak nízkou pórovitostí a nasákavostí. Díky tomu si tvrzený kámen Crystal Absolute White zachová svůj bezchybný lesk a nejbělejší odstín po dlouhá léta.

Crystal Absolute White

Oblíbenost tvrzeného kamene Crystal Absolute White od společnosti Technistone vychází z jeho čisté a univerzální bílé barvy. Proto najde uplatnění v každé domácnosti bez ohledu na pohlaví, věk nebo životní styl toho, kdo ji obývá. A i když je bílá neutrální, rozhodně není nudná. Možnost kombinace s dalšími doplňky a barvami podporuje kreativitu a zbavuje interiér stereotypů.

Crystal Absolute White

Jasně bílá barva přinese prosvětlení, optické zvětšení, harmonii, čistotu a klid do každého interiéru i v dnešní uspěchané době, proto se na jejím použití shodnou uživatelé i designéři. „Bílou vnímám jako nezbytnou barvu v každém interiéru a při své práci to bez ní ani nedokážu. Je to pro mě symbol čistoty, klidu a života jako takového. Zároveň je bílá jediná barva, kterou lze kombinovat se všemi ostatními barvami,” uvádí Halka Freidingerová, bytová designérka ze Studia In2.

Crystal Absolute White

Tvrzený kámen Technistone v odstínu Crystal Absolute White je nejčastěji používán jako materiál kuchyňské desky a jejího obložení, do koupelen jako obklad, umyvadlová deska nebo obložení vany. Z tvrzeného kamene Technistone lze po konzultaci s kameníkem vyrobit také kvalitní a odolný dřez z rovinných dílů, který díly hladkému napojení perfektně splyne s kuchyňskou deskou stejného materiálu.

Crystal Absolute White

Vlastnosti tvrzeného kamene Technistone:

  • Z více než 93 % tvořen pečlivě vybranými přírodními surovinami, dále barevnými pigmenty, případně zrcadlovými a skleněnými střepy (řada Starlight, vč. odstínu Brilliant Grey) vytvrzenými kvalitní polyesterovou pryskyřicí).
  • Vysoká odolnost proti mechanickému i chemickému poškození.
  • Nízká pórovitost a nasákavost – neabsorbuje tekutiny
  • Snadná údržba
  • Zdravotní nezávadnost, certifikace pro styk s potravinami
  • Barevná jednotnost, umožňující jednolité napojení desek
  • Materiál nezatěžující životní prostředí

Crystal Absolute White

Více informací najdete na www.technistone.cz.

Crystal Absolute White

Reklama